26.09.2020 пожежа на полігоні зберігання твердих побутових відходів

Дата: 30.09.2020 12:00

У суботу, 26 вересня 2020 року, близько 11 години поблизу села Наталине виникла пожежа на полігоні зберігання твердих побутових відходів. Вогонь розповсюджувався дуже швидко внаслідок сильного пориву вітру, існувала реальна загроза перекидання вогню на майно та споруди підприємств та житловий масив, який розташований неподалік. Ситуація була вкрай серйозною та непередбачуваною.

Наталинський сільський голова Віолета БОРОВСЬКА разом з членом виконавчого комітету Наталинської сільської ради, менеджером з технологічного транспорту і спецтехніки Філії БУ «Укрбургаз» Андрієм БОНДАРЕНКОМ на місці виникнення події провели засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Оперативно, незважаючи на вихідний день, організували роботу спеціалізованої техніки, забезпечили безперебійне водопостачання для пожежної техніки ДСНС та Наталинського лісництва. Також були визначені місця заправки техніки водою, забезпечено роботу бульдозера та тракторів для утворення мінералізованих смуг.

Завдяки злагодженій роботі працівників ДСНС, Наталинського лісництва, КВТТіСТ Філії БУ «Укрбургаз» АТ «Укргазвидобування», Красноградської колони автомобільної та механізованої техніки ВТТіСТ ГПУ «Шебелинкагазвидобування», Красноградського цеху тампонажних робіт Філії «УГВ-СЕРВІС» АТ «Укргазвидобування» оперативно організували проведення робіт по локалізації розповсюдження вогню, вчасно приборкали вогняну стихію, а саме головне, не допустили подальше розповсюдження вогню на майно підприємств та житлові будинки населеного пункту.

Пізнього суботнього вечора пожежу локалізували, а в неділю остаточно її загасили.

Висловлюємо щирі слова вдячності керівникам і працівникам підприємств, хто допоміг в організації та брав участь у гасінні пожежі, забезпечив збереження майна підприємств та мешканців села Наталине.

ВКОТРЕ НАГАДУЄМО,
ПОЖЕЖУ ЛЕГШЕ ПОПЕРЕДИТИ, НІЖ ЗАГАСИТИ!!!