План на січень 2022 року

ПЛАН  РОБОТИ

комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Наталинської сільської ради (далі – ЦПРПП)

на січень 2022 року

Дата та місце  проведення

Зміст роботи

Відповідальний

1. Нормативна діяльність

Січень 2022 року

Укладання договору з Харківською академією неперервної освіти про співробітництво

10-19.01.2022

Навчання на курсах підвищення кваліфікації працівників ЦПРПП

Директор ЦПРПП, консультант ЦПРПП

Січень 2022 року

Вивчення діяльності педагогічних працівників закладів освіти, що атестуються у 2021/2022 навчальному році

2. Організаційно-інформаційна діяльність

Протягом місяця

Надання консультативної допомоги керівним та педагогічним працівникам щодо організації освітнього процесу відповідно до нового Державного стандарту, впровадження сучасних засобів навчання та інноваційних технологій.

Протягом місяця

Методичний супровід підготовки до участі в

• ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів;
  • І етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2022»;
  •  І турі обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини»;
  •  обласній тематичній онлайн-виставці ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття»;
  •  фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини

Директор ЦПРПП, керівники ТМО

3. Сприяння професійному розвитку педагогічних працівників

Постійно

Координація діяльності ТМО, творчих груп педагогічних працівників закладів освіти

Директор ЦПРПП, керівники ТМО

Протягом місяця

Навчально-методичне консультування молодих та новопризначених педагогів (за запитом закладів освіти)

Протягом місяця

Організація участі педагогічних працівників закладів освіти у вебінарах, які проводять МОН України, КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» (відповідно до наданого графіку), платформи «Всеосвіта», «Освіторія», «На урок» (відповідно до напрямків роботи)

Директор ЦПРПП, директори ЗЗСО

Дата уточнюється

Участь у нараді керівників закладів освіти щодо результативності методичної роботи у І півріччі 2021/2022 навчального року

Протягом місяця

Участь у ІІ етапі регіональних моніторингових досліджень забезпечення якості освіти в закладах дошкільної, загальної середньої освіти (в межах реалізації освітнього проєкту «Моніторинг у сфері освіти Харківської області в умовах розбудови сучасної української школи»)

Кобзівська гімназія (дошкільний підрозділ),

Постійно, Наталинський ліцей

Заочний територіальний постійно діючий консультпункт для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти «Виникло питання»

керівник територіального консультпункту Брінцева Т.О.

Постійно, Добренський ліцей

Керівник територіального консультпункту Вермен Н.І.

13.01.2022 14.00

сайт КВНЗ «ХАНО»

Онлайн-семінар з питань проведення регіональних моніторингових досліджень у ІІ півріччі 2021/2022 навчального року

Кобзівська гімназія,

Протягом місяця

Участь у  І етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2022»

Добренський ліцей

Роздольська гімназія

Протягом місяця

Підготовка до участі в І етапі обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини»

Підготовка до участі в фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини

4. Заходи з учнями/вихованцями

Відповідно до графіка

Участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Директори ЗЗСО

Протягом навчального року

Директори закладів освіти

Протягом місяця

Заходи з реалізації першого етапу (до 2022 року) Стратегії популяризації української мови до 2030 року «Сильна мова – успішна держава»

5. Заходи з педагогами

Січень 2022

Співбесіди з педагогічними працівниками закладів освіти – методичним активом (керівниками ТМО, творчих груп, шкіл, консультпунктів), заступниками директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО щодо виконання заходів науково-методичної роботи Центру та закладів освіти на 2021/2022 навчальний рік та підготовки відповідних заходів.

Січень 2021

Консультування педагогічних працівників закладів освіти з питань планування траєкторії професійного розвитку

04.01.2022 Наталинський ліцей

Засідання ТМО вчителів іноземних мов

Керівник ТМО Дзюба Т.Г.

05.01.2022

Петрівський ліцей

Засідання ТМО вчителів 2-х класів

Керівник ТМО Прощенко О.О.

06.01.2022 Наталинський ліцей

Засідання ТМО вчителів 1-класів

Керівник ТМО Палагута В.М.

14.01.2022 Наталинський ліцей

Засідання ТМО вчителів біології, хімії, природознавства та основ здоров’я

Керівник ТМО Бурлаєнко О.Г.

Добренський ліцей

Засідання ТМО вчителів фізики та математики

Керівник ТМО Загваздіна О.О.

27.01.2022

Наталинський ліцей

Засідання ТМО вчителів 4-х класів вчителів

Керівник ТМО Боровська Н.Ф.

28.01.2022

Наталинський ліцей

Засідання ТМО вчителів 3-х класів

Керівник ТМО Джгун В.Г.

Дата буде уточнена

Березівська гімназія

Засідання ТМО практичних психологів та асистентів учителя

Керівник ТМО Тимченко О.І.

Директор ЦПРПП                                             Ольга МІХНО