• 156

05 січня 2022 року у приміщенні Наталинської сільської ради відбулося засідання конкурсної комісії з відбору кандидата на заміщення вакантної посади консультанта комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Наталинської сільської ради. У порядку денному засідання були: перевірка професійних компетентностей претендента у вигляді письмового тестування, співбесіда та відкрита публічна презентація функцій та ролі консультанта Центру.
 За результатами конкурсного відбору переможцем конкурсу визнано Єременко Тетяну Володимирівну.
 Вітаємо Тетяну Володимирівну та бажаємо успіхів!