• 33

05 січня 2022 року у приміщенні Наталинської сільської ради відбулося засідання конкурсної комісії з відбору кандидата на заміщення вакантної посади консультанта комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Наталинської сільської ради. У порядку денному засідання були: перевірка професійних компетентностей претендента у вигляді письмового тестування, співбесіда та відкрита публічна презентація функцій та ролі консультанта Центру.
 За результатами конкурсного відбору переможцем конкурсу визнано Єременко Тетяну Володимирівну.
 Вітаємо Тетяну Володимирівну та бажаємо успіхів!

Інші статті

Всі статті