План на лютий 2022 року

ПЛАН  РОБОТИ

комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Наталинської сільської ради (далі – ЦПРППна лютий 2022 року

Дата та місце проведення

Зміст роботи

Відповідальний

1. Нормативна діяльність

Лютий 2022 року

Створення кейсу з анкетами для опитування адміністрації, педагогічних працівників ЗЗСО за різними напрямками освітньої діяльності.

Лютий 2022 року

Вивчення діяльності педагогічних працівників закладів освіти, що атестуються у 2021/2022 навчальному році

Директор ЦПРПП

2. Організаційно-інформаційна діяльність

Протягом місяця

Надання консультативної допомоги керівним та педагогічним працівникам щодо організації освітнього процесу відповідно до нового Державного стандарту, впровадження сучасних засобів навчання та інноваційних технологій.

Протягом місяця

Методичний супровід підготовки до участі в

• ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів;
  • І етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2022»;
  •  І турі обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини»;
  •   фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини;
  •  територіальних змаганнях «Спорт протягом життя» серед ЗЗСО Наталинської сільської ради;
  •  територіальному конкурсі творчих робіт «Афганістан – мій біль, моя пекуча пам’ять»;
  •  І етапі Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім».

Директор, консультант ЦПРПП,

керівники ТМО

3. Сприяння професійному розвитку педагогічних працівників

Постійно

Координація діяльності ТМО, творчих груп педагогічних працівників закладів освіти

Директор, консультант ЦПРПП,

керівники ТМО

Протягом місяця

Навчально-методичне консультування молодих та новопризначених педагогів (за запитом закладів освіти)

Протягом місяця

Організація участі педагогічних працівників закладів освіти у вебінарах, які проводять МОН України, КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» (відповідно до наданого графіку), платформи «Всеосвіта», «Освіторія», «На урок» (відповідно до напрямків роботи)

Директор,

консультант ЦПРПП, директори ЗЗСО

Дата уточнюється

Участь у нараді керівників закладів освіти

Директор, консультантЦПРПП

Протягом місяця

Участь у ІІ етапі регіональних моніторингових досліджень забезпечення якості освіти в закладах дошкільної, загальної середньої освіти (в межах реалізації освітнього проєкту «Моніторинг у сфері освіти Харківської області в умовах розбудови сучасної української школи»)

Кобзівська гімназія (дошкільний підрозділ),

Березівська гімназія

Постійно, Наталинський ліцей

Заочний територіальний постійно діючий консультпункт для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти «Виникло питання»

керівник територіального консультпункту Брінцева Т.О.

Постійно, Добренський ліцей

Керівник територіального консультпункту Вермен Н.І.

Протягом місяця

Анкетування директорів та заступників директорів із навчально-виховної роботи ЗЗСО «Розвиток професійної компетентності керівників в умовах реформування освіти»

Директори, заступники директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО

Протягом місяця

Анкетування вчителів-предметників ЗЗСО, що викладатимуть в 5 класах у 2022/2023 навчальному році «Нормативні аспекти роботи вчителя в умовах НУШ»

Директори ЗЗСО, вчителі-предметники ЗЗСО, що викладатимуть в 5 класах

08.02.2022 14.00

сайт КВНЗ «ХАНО»

Онлайн-семінар «Особливості проведення міжнародного дослідження якості освіти PISA 2022»

Заступники директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО

Протягом місяця

Участь у  І етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2022»

Добренський ліцей

Роздольська гімназія

Протягом місяця

Підготовка до участі в І етапі обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини»

Консультант ЦПРПП

Підготовка до участі в фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини

Директор, консультант  ЦПРПП

4. Заходи з учнями/вихованцями

Відповідно до графіка

Участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Директори ЗЗСО

Протягом навчального року

Директори закладів освіти

Протягом місяця

Заходи з реалізації першого етапу (до 2022 року) Стратегії популяризації української мови до 2030 року «Сильна мова – успішна держава»

Дата уточнюється

Територіальні змагання «Спорт протягом життя» серед ЗЗСО Наталинської сільської ради

Директори ЗЗСО, вчителі фізичної культури

До 09.02.2022

Територіальний конкурс творчих робіт «Афганістан – мій біль, моя пекуча пам’ять»

25.02.2022

І етап Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім»

5. Заходи з педагогами

Лютий 2022

Співбесіди з педагогічними працівниками закладів освіти – методичним активом (керівниками ТМО, творчих груп, шкіл, консультпунктів), заступниками директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО щодо виконання заходів науково-методичної роботи Центру та закладів освіти на 2021/2022 навчальний рік та підготовки відповідних заходів.

Лютий 2021

Консультування педагогічних працівників закладів освіти з питань планування траєкторії професійного розвитку

02.02.2022 Петрівський ліцей

Засідання ТМО вихователів молодшої та середньої груп дошкільних підрозділів

Керівник ТМО Передерій Н.В.

03.02.2022 Наталинський ліцей

Засідання ТМО заступників директорів з навчально-виховної роботи

Керівник ТМО Брінцева Т.О.

10.02.2022

Петрівський ліцей

Засідання ТМО вчителів інформатики

Керівник ТМО Шептура С.В.

17.02.2022 Попівська філія

Засідання ТМО вчителів мистецтва та технологій

Керівник ТМО Мирончук А.І.

17.02.2022 Володимирівський ліцей

Засідання ТМО педагогів-організаторів

Керівник ТМО Тимченко Н.В.

24.02.2022

Кобзівський ліцей

Засідання ТМО шкільних бібліотекарів

Керівник ТМО Кірієнко Н.М.

Директор ЦПРПП                                             Ольга МІХНО