Попередження

Харківський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує

Щороку 10 грудня відзначається Міжнародний День прав людини! Також в цей день вже другий рік поспіль відзначається День безоплатної правової допомоги. Саме в цей день у 1948 році Генеральна Асамблея Організації Об`єднаних націй прийняла Загальну декларацію прав людини – перший міжнародно-правовий документ, що проголошує цивільні та політичні права і свободи особистості. Декларація вплинула на більшість національних конституцій, починаючи з 1948 року. Вона також є основою для великої кількості національних законів, міжнародних правових актів. Система безоплатної правової допомоги стоїть на захисті прав і свобод людини, які проголошені Декларацією. У місті Красноград діє бюро правової допомоги, яке є відділом Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Мета нашої діяльності - захист прав людини шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації та правосуддя, тобто, незалежно від статків чи соціального забезпечення людини. Кожного дня, окрім вихідних, двері нашого бюро відчинені для людей. За 2020 рік, до Красноградського бюро правової допомоги звернулося 1368 громадян, які отримали юридичні консультації, та інформацію в галузі права. 86 громадян в нашому бюро отримали безоплатну вторинну правову допомогу, яким були складені позови до суду, апеляційні скарги, відзиви на позовні заяви, інші процесуальні документи, а також представлені їх інтереси у суді та інших органах.

13:57 09.12.2020

Надзвичайна (5 клас) пожежна небезпека

За інформацією Харківського регіонального центру з гідрометеорології Державної служби України з надзвичайних ситуацій на території Харківської області внаслідок спекотної погоди та поривів вітру з 06 по 19 жовтня зберігатиметься надзвичайна (5 клас) пожежна небезпека. Вкотре нагадуємо, що під час пожежонебезпечного періоду ЗАБОРОНЕНО:

15:38 07.10.2020

26.09.2020 пожежа на полігоні зберігання твердих побутових відходів

У суботу, 26 вересня 2020 року, близько 11 години поблизу села Наталине виникла пожежа на полігоні зберігання твердих побутових відходів. Вогонь розповсюджувався дуже швидко внаслідок сильного пориву вітру, існувала реальна загроза перекидання вогню на майно та споруди підприємств та житловий масив, який розташований неподалік. Ситуація була вкрай серйозною та непередбачуваною.

12:00 30.09.2020