16 вересня на базі Наталинського ліцею відбулося територіальне методичне об'єднання заступників директорів з навчально-виховної роботи. В ході засідання було проаналізовано діяльність ТМО у 2020/2021 навчальному році та визначено пріоритетні завдання на 2021/2022 навчальний рік. Також члени ТМО ознайомилися з нормативно-правовими документами, що регламентують діяльність ЗЗСО у 2021/2022 навчальному році, опрацювали інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення базових дисциплін, ознайомилися із заходами щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання, розглянули напрямки діяльності педагогічного колективу, спрямовані на якісну підготовку учнів 11 класів до участі в ЗНО-2022, отримали практичні поради щодо організації навчання з використанням технологій дистанційного та змішаного навчання, розробили та проаналізували "Електронний кейс заступника директора з навчально-виховної роботи". Співпраця педагогів була плідною, а спілкування - цікавим, невимушеним та результативним. З новими  ідеями, сучасним баченням організації власної діяльності заступники директорів повернулися до своїх закладів освіти.

• Переглядів: 132

05 січня 2022 року у приміщенні Наталинської сільської ради відбулося засідання конкурсної комісії з відбору кандидата на заміщення вакантної посади консультанта комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Наталинської сільської ради. У порядку денному засідання були: перевірка професійних компетентностей претендента у вигляді письмового тестування, співбесіда та відкрита публічна презентація функцій та ролі консультанта Центру.  За результатами конкурсного відбору переможцем конкурсу визнано Єременко Тетяну Володимирівну.  Вітаємо Тетяну Володимирівну та бажаємо успіхів!

Витяг із протоколу перевірки робіт учасників ІІ етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в 2021/2022 навчальному році

• Переглядів: 131

Витяг із протоколу перевірки робіт учасників ІІ етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2021/2022 навчальному році

• Переглядів: 138