A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Наталинська громада
Харківська область, Красноградський район

Депутати

ФІП

Номер територіального виборчого округу

Опис меж територіального виборчого округу

Агеєнкова Тетяна Казимирівна 1 с.Наталине – вул.І Сенченка: 1, 3, 5, 7, 9, 11–11 к.А, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43–47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75–75 к.А, 77–77 к.А, 79, 81–85, 93, 103, 105, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123–155; вул.Лугова, вул.Промилова: 2–41, 43, 45; вул.Молодіжна, вул.Нафтовиків, вул.Затишна, вул.Свято-Троїцька,  пров.І. Сенченка, с.Улянівка
Гаврилова Олена Миколаївна 1 с.Наталине – вул.І Сенченка: 1, 3, 5, 7, 9, 11–11 к.А, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43–47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75–75 к.А, 77–77 к.А, 79, 81–85, 93, 103, 105, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123–155; вул.Лугова, вул.Промилова: 2–41, 43, 45; вул.Молодіжна, вул.Нафтовиків, вул.Затишна, вул.Свято-Троїцька,  пров.І. Сенченка, с.Улянівка
Кидонь Наталія Василівна 1 с.Наталине – вул.І Сенченка: 1, 3, 5, 7, 9, 11–11 к.А, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43–47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75–75 к.А, 77–77 к.А, 79, 81–85, 93, 103, 105, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123–155; вул.Лугова, вул.Промилова: 2–41, 43, 45; вул.Молодіжна, вул.Нафтовиків, вул.Затишна, вул.Свято-Троїцька,  пров.І. Сенченка, с.Улянівка
Коваленко Михайло Сергійович 1 с.Наталине – вул.І Сенченка: 1, 3, 5, 7, 9, 11–11 к.А, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43–47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75–75 к.А, 77–77 к.А, 79, 81–85, 93, 103, 105, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123–155; вул.Лугова, вул.Промилова: 2–41, 43, 45; вул.Молодіжна, вул.Нафтовиків, вул.Затишна, вул.Свято-Троїцька,  пров.І. Сенченка, с.Улянівка
Фіц Олена Григорівна 2 с.Наталине – вул.Будівельників, вул.І.Сенченка: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30–32, 34, 36–36 к.А, 38, 40, 42, 48, 50, 52, 54, 56–58, 60, 62, 64, 66, 68, 70–72, 74, 76, 78, 80, 90–92 к.А, 94–102, 104, 106–110, 112, 114, 116–116 к.А, 118–118 к.1, 120, 122–122 к.А, гуртожиток Красноградського ЦКПРС; вул.Промислова: 42, 44, 46–179, гуртожиток Хрестищенського ВБР; вул.Миру, вул.Новопроложена, Гуртожиток овочевої фабрики, Гуртожиток Полтавського ЖКК, Гуртожиток ШГПУ, ж.м. БУ-870
Шелестинський Олег Петрович 2 с.Наталине – вул.Будівельників, вул.І.Сенченка: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30–32, 34, 36–36 к.А, 38, 40, 42, 48, 50, 52, 54, 56–58, 60, 62, 64, 66, 68, 70–72, 74, 76, 78, 80, 90–92 к.А, 94–102, 104, 106–110, 112, 114, 116–116 к.А, 118–118 к.1, 120, 122–122 к.А, гуртожиток Красноградського ЦКПРС; вул.Промислова: 42, 44, 46–179, гуртожиток Хрестищенського ВБР; вул.Миру, вул.Новопроложена, Гуртожиток овочевої фабрики, Гуртожиток Полтавського ЖКК, Гуртожиток ШГПУ, ж.м. БУ-870
Безуглий Володимир Григорович 3 села Попівка, Маховик, села Ясна Поляна, Роздолля, Вільне
Захлєбіна Яна Володимирівна 3 села Попівка, Маховик, села Ясна Поляна, Роздолля, Вільне
Руденко Тетяна Олександрівна 3 села Попівка, Маховик, села Ясна Поляна, Роздолля, Вільне
Гета Сергій Михайлович 4 села Кобзівка, Кобзівка Друга, Шкаврове, Одрадівка, Новопавлівка, с-ще Дружба
Клиновський Віталій Станіславович 4 села Кобзівка, Кобзівка Друга, Шкаврове, Одрадівка, Новопавлівка, с-ще Дружба
Плющ Людмила Василівна 4 села Кобзівка, Кобзівка Друга, Шкаврове, Одрадівка, Новопавлівка, с-ще Дружба
Головач Наталія Володимирівна 5

села Мартинівка, Вільховий Ріг, Вознесенське, Гадяч, Добренька,

Кам’янка
Кайда Олександр Борисович 5

села Мартинівка, Вільховий Ріг, Вознесенське, Гадяч, Добренька,

Кам’янка
Буханцов Віталій Вікторович 6 села Володимирівка, Варварівка, Олександрівка, с-ще Садове, села Копанки, Лукашівка
Діденко Людмила Миколаївна 6 села Володимирівка, Варварівка, Олександрівка, с-ще Садове, села Копанки, Лукашівка
Варенко Олена Володимирівна 7 села Петрівка, Лип’янка, с-ще Балки
Кірякова Марія Володимирівна 7 села Петрівка, Лип’янка, с-ще Балки
Пересада Галина Петрівна 7 села Петрівка, Лип’янка, с-ще Балки
Федорова Інна Іванівна 7 села Петрівка, Лип’янка, с-ще Балки
Божко Олександр Миколайович 8 село Соснівка, село Березівка
Штепа Олександр Віталійович 8 село Соснівка, село Березівка

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь