Наталинську СВА відвідала директор Департаменту науки і освіти Харківської ОВА Ольга Безпалова

• Переглядів: 42

Сьогодні, 05 квітня 2024 року, в рамках робочого візиту на Красноградщину до Наталинської громади завітала директор департаменту науки і освіти ХОВА Ольга Безпалова.

Відбулася атестація педагогічних працівників громади

• Переглядів: 368

Атестація педагогічних працівників - це обов'язковий і важливий крок у вдосконаленні професійної майстерності кожного учителя. Метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня   професійної компетентності педагогічних працівників, росту їхніх освітянських умінь, розвитку творчої  ініціативи,  підвищення  престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу. Основними принципами атестації є відкритість та колегіальність, гуманне та доброзичливе ставлення до педагогічного працівника, повнота, об'єктивність та системність оцінювання його педагогічної діяльності. 03 квітня 2024 року в Наталинській сільській раді відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня, на якому члени комісії розглянули матеріали діяльності за міжатестанційний період 17 педагогічних працівників. Вивчивши результати діяльності педагогічних працівників, атестаційною комісією ІІ рівня ухвалено рішення про атестацію на:

Здобутки освітян громади

• Переглядів: 51

Сертифікація – крок до вершини педагогічної майстерності, шлях до професійного зростання. Участь у сертифікації – це чудова нагода проаналізувати систему своєї роботи, побачити професійні недоліки та здобутки.

Тривають Всеукраїнські учнівські олімпіади

• Переглядів: 50

Пошук, підтримка та розвиток творчого потенціалу обдарованої молоді – головні меседжі інтелектуальних конкурсів. Учні закладів освіти Наталинської громади є активними і результативними їх учасниками. І доповнила скарбничку цьогорічних досягнень учениця 9 класу Наталинського ліцею Марія Хінцинська, посівши ІІ місце на олімпіаді з географії у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році в Харківській області.

Профорієнтація для старшокласників громади

• Переглядів: 69

Профорієнтація в школі є важливою складовою для розширення світогляду старшокласників, майбутніх випускників, адже допомагає учням пізнати більше про різні професії та можливості кар’єрних успіхів у майбутньому. Саме планування вибору професії допомагає учням старших класів створити план кар’єри та обрати відповідне навчання, а  профорієнтаційні заходи дають змогу школярам прийняти виважені рішення про свою майбутню кар'єру.

Відбулися профорієнтаційні онлайн-заходи за участю представників військових ВНЗ Міноборони України

• Переглядів: 41

06 лютого 2024 року у громаді відбулися профорієнтаційні онлайн-заходи для здобувачів освіти - учнів 10-х та 11-х класів закладів загальної середньої освіти Наталинської сільської ради. Крім того, до заходу мали змогу долучитися батьки випускників, класні керівники, викладачі предмету «Захисту України».

Відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

• Переглядів: 39

З 20 по 28 січня 2024 року в режимі онлайн відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Учні закладів освіти Наталинської сільської ради, переможці І (територіального) етапу, взяли участь у таких секціях:

Завершився ІІІ (обласний) етап ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об'єднаймося ж, брати мої!»

• Переглядів: 55

У цьому році конкурсанти подавали роботи, присвячені національно-визвольній боротьбі українського народу за свободу й незалежність, та з нагоди відзначення 210-ої річниці від дня народження великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. Епіграфом стали слова Тараса Шевченка: «Смійся, лютий враже! Та не дуже, бо все гине, - Слава не поляже» («До Основ’яненка»).