Проведено територіальний етап обласного фестивалю ораторського мистецтва, присвяченого 300-річчю від дня народження Г.С.Сковороди

• Переглядів: 69

З метою виявлення та підтримки лінгвістично обдарованих дітей, сприяння розкриттю їхнього таланту, розумових здібностей, формування громадянської та загальнокультурної компетентностей, виховання почуття національної гідності й патріотизму, у межах відзначення Дня української писемності та мови традиційно у жовтні було проведено територіальний етап обласного фестивалю ораторського мистецтва, присвяченого 300-річчю від дня народження Г.С.Сковороди за темою «Пізнай себе, свій рід, свій нарід, свою землю – і ти побачиш шлях у життя (Григорій Сковорода)».

• Переглядів: 125

Незважаючи на воєнний час та організацію дистанційного формату навчального процесу в Україні, педагоги Наталинської територіальної громади продовжують плідно працювати з учнями, тим самим розвиваючи та примножуючи інтелектуальний потенціал громади, а паралельно навіть встигаючи брати активну участь у різноманітних освітянських конкурсах, включаючи навіть міжнародні.

Відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня Наталинської сільської ради

• Переглядів: 122

Атестаційною комісією на чолі з її головою Оленою Третяк розглянуто матеріали діяльності за міжатестаційний період 19 педагогічних працівників, які атестуються у 2022 році. Вивчивши результати діяльності педагогічних працівників, комісією ухвалено рішення про атестацію на:

Що нового в інституційному аудиті шкіл

• Переглядів: 274

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області повідомляє, що Державною службою якості освіти України підготовлені інформаційні матеріали щодо цінності інституційних аудитів для закладів загальної середньої освіти, засновників закладів освіти та держави; оформлення відповідних документів, а також зміни у процедурі проведення.

ІІ етап учнівських предметних олімпіад

• Переглядів: 494

В закладах загальної середньої освіти Наталинської сільської ради розпочався ІІ етап учнівських предметних олімпіад. 13.11.2020 року стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. В інтелектуальних змаганнях з 16 навчальних предметів візьмуть участь учні трьох закладів загальної середньої освіти Наталинської сільської ради. Змагання цього року проходять у кожному закладі освіти дистанційно, за місцем навчання, враховуючи особливості адаптивного карантину. На учасників олімпіад чекає клопітка і серйозна робота над виконанням завдань. Бажаємо кожному учаснику в повній мірі проявити себе та реалізувати набуті знання і здібності з улюблених предметів.

Перевірка виконання закладами освіти карантинних заходів

• Переглядів: 486

16 вересня 2020 року за участі Наталинського сільського голови Віолети БОРОВСЬКОЇ, працівників Наталинської сільської ради, спільно з представниками Держпродспоживслужби відбулася перевірка виконання закладами освіти Наталинської об’єднаної територіальної громади карантинних заходів. Протиепідемічні заходи в закладах освіти громади організовані з дотриманням всіх встановлених санітарних норм. Перевіркою встановлено, що колективи закладів освіти Наталинської сільської ради забезпечують виконання карантинних заходів під час освітнього процесу належним чином.

Новий навчальний рік в Попівській філії

• Переглядів: 444

Новий навчальний рік в Попівській філії сповнений новизни та цікавих подій! Після літніх канікул учні повернулися за шкільні парти оновлених навчальних кабінетів. Роботи з капітального ремонту головного навчального корпусу школи продовжуються. Наразі виконано оздоблення чотирьох навчальних класів, влаштувано дверні блоки. Завершені роботи з прокладання нової системи водопостачання та водовідведення. В санвузлах тривають роботи по викладанню новими кахлями стін та підлоги.