Здобутки освітян громади

• Переглядів: 27

Сертифікація – крок до вершини педагогічної майстерності, шлях до професійного зростання. Участь у сертифікації – це чудова нагода проаналізувати систему своєї роботи, побачити професійні недоліки та здобутки.

Тривають Всеукраїнські учнівські олімпіади

• Переглядів: 24

Пошук, підтримка та розвиток творчого потенціалу обдарованої молоді – головні меседжі інтелектуальних конкурсів. Учні закладів освіти Наталинської громади є активними і результативними їх учасниками. І доповнила скарбничку цьогорічних досягнень учениця 9 класу Наталинського ліцею Марія Хінцинська, посівши ІІ місце на олімпіаді з географії у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році в Харківській області.

Профорієнтація для старшокласників громади

• Переглядів: 34

Профорієнтація в школі є важливою складовою для розширення світогляду старшокласників, майбутніх випускників, адже допомагає учням пізнати більше про різні професії та можливості кар’єрних успіхів у майбутньому. Саме планування вибору професії допомагає учням старших класів створити план кар’єри та обрати відповідне навчання, а  профорієнтаційні заходи дають змогу школярам прийняти виважені рішення про свою майбутню кар'єру.

Відбулися профорієнтаційні онлайн-заходи за участю представників військових ВНЗ Міноборони України

• Переглядів: 23

06 лютого 2024 року у громаді відбулися профорієнтаційні онлайн-заходи для здобувачів освіти - учнів 10-х та 11-х класів закладів загальної середньої освіти Наталинської сільської ради. Крім того, до заходу мали змогу долучитися батьки випускників, класні керівники, викладачі предмету «Захисту України».

Відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

• Переглядів: 25

З 20 по 28 січня 2024 року в режимі онлайн відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Учні закладів освіти Наталинської сільської ради, переможці І (територіального) етапу, взяли участь у таких секціях:

Завершився ІІІ (обласний) етап ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об'єднаймося ж, брати мої!»

• Переглядів: 43

У цьому році конкурсанти подавали роботи, присвячені національно-визвольній боротьбі українського народу за свободу й незалежність, та з нагоди відзначення 210-ої річниці від дня народження великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. Епіграфом стали слова Тараса Шевченка: «Смійся, лютий враже! Та не дуже, бо все гине, - Слава не поляже» («До Основ’яненка»).

Заклади освіти Наталинської сільської ради долучилися до обласного флешмобу «За Соборну Україну!»

• Переглядів: 34

22 січня ми святкуємо День Соборності України - день, що символізує нашу єдність. Соборність передбачає не лише пам’ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього, як на полі бою, так і в тилу.

Учні Наталинського ліцею відвідали перше заняття у мобільному класі безпеки

• Переглядів: 111

Сьогодні, 11 грудня 2023 року, учні 5-х класів Наталинського ліцею вперше ознайомилися з роботою мобільного класу безпеки, з неабиякою цікавістю долучившись до занять у пересувному класі, відвідавши перший виїзний урок безпеки.