Що нового в інституційному аудиті шкіл

• Переглядів: 36

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області повідомляє, що Державною службою якості освіти України підготовлені інформаційні матеріали щодо цінності інституційних аудитів для закладів загальної середньої освіти, засновників закладів освіти та держави; оформлення відповідних документів, а також зміни у процедурі проведення.

ІІ етап учнівських предметних олімпіад

• Переглядів: 238

В закладах загальної середньої освіти Наталинської сільської ради розпочався ІІ етап учнівських предметних олімпіад. 13.11.2020 року стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. В інтелектуальних змаганнях з 16 навчальних предметів візьмуть участь учні трьох закладів загальної середньої освіти Наталинської сільської ради. Змагання цього року проходять у кожному закладі освіти дистанційно, за місцем навчання, враховуючи особливості адаптивного карантину. На учасників олімпіад чекає клопітка і серйозна робота над виконанням завдань. Бажаємо кожному учаснику в повній мірі проявити себе та реалізувати набуті знання і здібності з улюблених предметів.

Перевірка виконання закладами освіти карантинних заходів

• Переглядів: 259

16 вересня 2020 року за участі Наталинського сільського голови Віолети БОРОВСЬКОЇ, працівників Наталинської сільської ради, спільно з представниками Держпродспоживслужби відбулася перевірка виконання закладами освіти Наталинської об’єднаної територіальної громади карантинних заходів. Протиепідемічні заходи в закладах освіти громади організовані з дотриманням всіх встановлених санітарних норм. Перевіркою встановлено, що колективи закладів освіти Наталинської сільської ради забезпечують виконання карантинних заходів під час освітнього процесу належним чином.

Новий навчальний рік в Попівській філії

• Переглядів: 231

Новий навчальний рік в Попівській філії сповнений новизни та цікавих подій! Після літніх канікул учні повернулися за шкільні парти оновлених навчальних кабінетів. Роботи з капітального ремонту головного навчального корпусу школи продовжуються. Наразі виконано оздоблення чотирьох навчальних класів, влаштувано дверні блоки. Завершені роботи з прокладання нової системи водопостачання та водовідведення. В санвузлах тривають роботи по викладанню новими кахлями стін та підлоги.

Проведення серпневої педагогічної конференції

• Переглядів: 256

Традиційно склалося, що напередодні нового навчального року проводяться серпневі педагогічні конференції. 27 серпня 2020 року в приміщенні Наталинського ліцею відбулася серпнева педагогічна конференція працівників закладів освіти Наталинської сільської ради за темою «Освіта в умовах пандемії. Організація освітнього процесу в закладах освіти Наталинської сільської ради у 2020/2021 навчальному році». В конференції взяли участь Наталинський сільський голова Віолета БОРОВСЬКА, представник відділу освіти Наталинської сільської ради, директори закладів освіти та їх заступники. На цьогорічній серпневій конференції педагогічних працівників підвели підсумки навчального року в умовах карантину, окреслили досягнення та проблеми, що турбують педагогічних працівників та керівників закладів освіти, визначили стан та перспективи розвитку освіти в Наталинській сільській раді. Підбили підсумки підготовки закладів освіти до нового навчального року та нагородили грамотами та цінними подарунками трудові колективи Роздольської гімназії Наталинської сільської ради та дошкільного підрозділу комунального закладу «Наталинський ліцей Наталинської сільської ради». Щиро вітаємо всіх педагогічних працівників Наталинської громади з початком нового навчального року. Зичимо всім мудрості, миру і злагоди у житті та родинного затишку!

• Переглядів: 275

07 липня 2020 року в приміщенні Наталинської сільської ради відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення посади директора Наталинського навчально-виховного комплексу (закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – закладу дошкільної освіти) Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області.

Перелік тестових письмових питань для перевірки кандидатів на посаду керівника закладу загальної середньої освіти на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зразок ситуаційного завдання та критерії оцінювання

• Переглядів: 367

• Переглядів: 375