Відбулася атестація педагогічних працівників громади

Атестація педагогічних працівників - це обов'язковий і важливий крок у вдосконаленні професійної майстерності кожного учителя. Метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня   професійної компетентності педагогічних працівників, росту їхніх освітянських умінь, розвитку творчої  ініціативи,  підвищення  престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу.

Основними принципами атестації є відкритість та колегіальність, гуманне та доброзичливе ставлення до педагогічного працівника, повнота, об'єктивність та системність оцінювання його педагогічної діяльності.

03 квітня 2024 року в Наталинській сільській раді відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня, на якому члени комісії розглянули матеріали діяльності за міжатестанційний період 17 педагогічних працівників.

Вивчивши результати діяльності педагогічних працівників, атестаційною комісією ІІ рівня ухвалено рішення про атестацію на:

• відповідність займаній посаді - 4 чол. (керівники закладів та установ освіти, працівники ЦПРПП);
  • підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» - 6 чол.;
  • присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» - 1 чол.;
  • присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії» - 2 чол;
  • присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії» - 2 чол.;
  • підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст І категорії» – 1 чол.;
  • встановлення 12-го тарифного розряду – 1 чол.;
    з них:
  • підтвердження педагогічного звання «старший учитель» -  1 чол.;
  • присвоєння педагогічного звання «старший учитель» - 1 чол.

Вітаємо педагогів з успішним проходженням атестації! Нових вам звершень, творчих досягнень, креативних ідей, вдячності від учнів та батьків!