A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Наталинська громада
Харківська область, Красноградський район

Новини

Дата: від до Скинути

Сьогодні в Україні відзначають День науки

Складно собі уявити сучасне життя без досягнень науки. Адже лише завдяки науці людство досягло прогресу розвитку пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів та нанотехнологій. Щоб оцінити заслуги науки перед суспільством, у третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки. Свято запроваджене в Україні «…на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України…» згідно з Указом Президента України «Про День науки» від 14 лютого 1997 року № 145/97. Мета цього свята – вшанування наукових традицій, досягнень учених, якими ми цілком справедливо пишаємося, і на яких покладаємо великі сподівання. Наука є складовою загальнолюдської культури, і тому кожна людина має знати, що таке наука, наукові дослідження та як вони проводяться. У сучасному світі наука є стратегічним ресурсом розвитку кожної держави, а широке впровадження наукових розробок у виробничу сферу створює конкурентні переваги як для окремих областей, так і для України в цілому.

06:10 15.05.2021

День народження святкує депутат Наталинської сільської ради VIII скликання, директор, голова правління СБК "Родіна" Віталій БУХАНЦОВ

Вітаємо з Днем народження депутата Наталинської сільської ради VIII скликання, директора, голову правління СБК "Родіна" Віталія БУХАНЦОВА. Шановний Віталію Вікторовичу, прийміть щиросердечні привітання з нагоди свята! У цей радісний і світлий день хочемо побажати від усього серця міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай у всьому панує лад і гармонія, доля збагачує Вас життєвою мудрістю, а здійснені мрії приносять бажану радість і задоволення!

06:05 15.05.2021

День Європи в Україні

Першим кроком на шляху започаткування відзначення Дня Європи вважається Декларація Шумана, яка була оприлюднена 9 травня 1950 року та заклала підґрунтя європейської інтеграції. Рішення щодо дати проголошення Дня Європи було прийнято у 1985 році на саміті ЄС у Мілані. На сьогодні День Європи поряд з єдиною європейською валютою євро, синім прапором, на якому зображено коло золотих зірок, та гімном є політичним символом та атрибутом Європейського Союзу. У День Європи інституції ЄС відчиняють свої двері для громадськості. В Україні День Європи відзначається на державному рівні. Щорічне відзначення Дня Європи в нашій державі започатковано Указом Президента України від 19 квітня 2003 р. № 339 «Про день Європи», яким встановлено третю суботу травня датою святкування в Україні Дня Європи.

06:00 15.05.2021

Наталинського сільського голову Олену ТРЕТЯК обрано віце-президентом Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області

14 травня в м. Харків відбулися перші у поточному скликанні загальні збори уповноважених представників органів місцевого самоврядування - членів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області. На зборах було обрано керівний склад Асоціації.  Колектив Наталинської сільської ради щиро вітає Наталинського сільського голову Олену ТРЕТЯК з обранням віце-президентом Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області та входженням до складу Правління Асоціації. Переконані, що професійні та особисті якості, досвід роботи, енергія і цілеспрямованість Олени Василівни завжди стоятимуть на варті інтересів мешканців Харківщини, а її відповідальність, управлінський талант та новітні прогресивні погляди стануть надійною запорукою розвитку місцевого самоврядування на регіональному рівні. Щиро бажаємо конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів!

22:49 14.05.2021

Увага! Наталинська сільська рада повідомляє про можливість державної реєстрації шлюбу в урочистій атмосфері

Наталинська сільська рада повідомляє про  можливість державної реєстрації шлюбу в урочистій атмосфері. Заяви приймаються з 8-00 до 17-00 год. за адресою: с. Наталине, вул. І.Сенченка, буд. 89., обідня перерва з 12-00 до13-00 год.; тел. (05744) 7-68-18. З  дотриманням  карантинних вимог.

10:24 13.05.2021

До кінця травня ФО – платники єдиного податку І групи звільнені від сплати єдиного податку і ЄСВ

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що Законом України від 04 грудня 2020 року № 1072-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», передбачені пільги для фізичних осіб – підприємців (ФОП) платників єдиного податку першої групи. Так, платники єдиного податку першої групи тимчасово звільняються: - від сплати єдиного податку за грудень 2020 року та січень – травень 2021 року (крім випадків порушення умов застосування першої групи платників єдиного податку) (п. 529 підрозділу 10 розділу XX «Перехідні положення» ПКУ); - від нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (єдиний внесок) за періоди з 01 по 31 грудня 2020 року, з 01 по 31 січня, з 01 по 28 лютого, з 01 по 31 березня, з 01 по 30 квітня та з 01 по 31 травня 2021 року за себе. Такі особи можуть прийняти рішення про нарахування, обчислення та сплату єдиного внеску за зазначені періоди в розмірах та порядку, визначених Законом України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями. У такому разі інформація про сплачені суми зазначається у звітності про нарахування єдиного внеску. Крім того, для ФОП, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої групи платників єдиного податку та які не сплачували страхові внески за періоди з 01 по 31 грудня 2020 року, з 01 по 31 січня, з 01 по 28 лютого, з 01 по 31 березня, з 01 по 30 квітня та з 01 по 31 травня 2021 року такі періоди включаються до страхового стажу та вважається, що страхові суми було сплачено у розмірі мінімального страхового внеску, визначеного законодавством для кожного з таких періодів. Тобто, єдиний внесок та єдиний податок «спрощенці» першої групи можуть не сплачувати за грудень 2020 року та з січня по травень (включно) 2021 року. І важливо, що законом чітко визначено, що ці місяці несплати єдиного внеску включаються до страхового стажу єдинника першої групи. У травні закінчуються преференції для платників єдиного податку першої групи. Отже, вперше такі ФОП сплачуватимуть єдиний податок у червні 2021 року, а єдиний внесок – у липні 2021 року.

09:36 13.05.2021

Вітаємо з Днем народження спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Наталинської сільської ради Олену КРИВЕНКО

Наталинська сільська рада вітає з Днем народження спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Наталинської сільської ради Олену КРИВЕНКО. Шановна Олено Сергіївно, щиросердечно вітаємо Вас зі святом! Бажаємо міцного здоров’я, удачі, щастя, здійснення всіх мрій та задумів, творчої наснаги! Нехай доля буде до Вас привітною, а на життєвій дорозі зустрічаються тільки вірні друзі та колеги! Хай життя буде казкою, у якій Ви завжди будете бажаним гостем!

06:00 13.05.2021

Підведено підсумки онлайн-конкурсу читців «Рядки, обпалені війною»

Шановні мешканці громади! Підведено підсумки онлайн-конкурсу читців «Рядки, обпалені війною», присвяченого 76-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У конкурсі взяли участь близько 100 учасників. Кожен опублікований виступ був навпрочуд проникливим, щирим та креативним. За результатами конкурсу компетентним журі Наталинської сільської ради було обрано трьох переможців, які отримали подарункові смаколики: - I місце - Плетньова Катерина, учениця 10 класу Наталинського ліцею; - II місце - Нагірна Анна, учениця 10 класу Петрівського ліцею; - III місце - Бейник Олена, учениця 6Б класу Наталинського ліцею. При підведенні підсумків конкурсу колективам закладів загальної середньої освіти Наталинської сільської ради, Березівського сільського клубу, Петрівської сільської бібліотеки, сільського клубу селища Дружба оголошено подяку за плідну організаційну і практичну роботу у частині патріотичного виховання дітей та молоді і активну участь в онлайн-конкурсі. Дякуємо учасникам конкурсу за небайдужість та збереження історичної пам’яті про події Другої світової війни!  

15:07 12.05.2021

У населених пунктах громади тривають ремонтні роботи з ліквідації ямковості на дорогах

Наталинська сільська рада висловлює подяку ДП «Дороги Харківщини» (керівник – Ігор ТУРЧЕНКО) та Службі автомобільних робіт у Харківській області (керівник – Андрій АЛЕКСЄЄВ) за вирішення питання ремонту дороги загального користування місцевого значення Нова Водолага-Медведівка-Соснівка-Наталине, де наразі працює дві бригади робітників: у с. Петрівка і с. Березівка, та ремонту дороги загального користування державного значення Сахновщина-Ізюм-Куп’янськ-КПП «Піски», які знаходяться на території громади. Також вдячні робітникам філії «Красноградське ДЕП» ДП «Харківський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» (керівник – Олександр БОРОВСЬКИЙ) за проведення ремонтних робіт з ліквідації ямковості на вищезазначених дорогах.

14:34 12.05.2021

Вітання Наталинського сільського голови Олени ТРЕТЯК з Міжнародним днем медичної сестри

Шановні медичні сестри, прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Міжнародного дня медичної сестри! Ви завжди поряд у найважливіші хвилини - коли людей спіткає біда. Ваші лагідні руки, усміхнені очі та добрі серця вселяють надію і допомогають здолати хвороби. Медсестра - це життєлюбність, розуміння чужої біди, відчайдушна хоробрість, мудрість і людяність, жертовність, величезна любов до людей, це душа і серце, віддані людям. У день професійного свята бажаю, щоб те милосердя, любов і піклування, які ви даруєте пацієнтам, верталися до вас сторицею, а винагородою буде безмежна вдячність пацієнтів! Нехай збуваються мрії, хай життя буде сповнено добром! Плідної роботи, доброго здоров’я, миру та злагоди, успіхів у благородній справі охорони здоров’я! З повагою – Наталинський сільський голова Олена ТРЕТЯК

06:00 12.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь