![Пам'ятайте про мінну небезпеку!](https://rada.info/upload/users_files/24288081/49458f6416b84260ee3af6dfbc6982cd.jpg)
Пам'ятайте про мінну небезпеку!
В країні, де іде війна, завжди варто пам'ятати про високу мінну небезпеку! Будьте обачні!
![Досвід ветеранів вартий поваги](https://rada.info/upload/users_files/24288081/90587bb03a43093c83237a04cedbcc08.png)
Досвід ветеранів вартий поваги
«Досвід ветеранів вартий поваги» – соціальний проєкт створений за участю ветеранів та для ветеранів. Його мета – показати учасникам війни, що, попри нелегкий процес відновлення, життя може та повинно тривати, а цивільним нагадати, що суспільство має ставитись з повагою до досвіду колишніх військових.
![Ти як: Олеся Конопелько, ветеранка, бойова медикиня](https://rada.info/upload/users_files/24288081/c95edd9d0a932e1c668f4dc9ab3a5b55.jpeg)
Ти як: Олеся Конопелько, ветеранка, бойова медикиня
За підтримки IREX та USAID Всеукраїнська програма ментального здоровʼя Ти як?, ініційована Олена Зеленська, розпочинає нову кампанію — за участі ветеранів і для ветеранів. Її мета — показати захисникам і захисницям, що вони не самі, що їхні життя тривають, а допомога — поруч: у телефоні, онлайн та у ветеранських просторах, де всі свої. Тому до кампанії також долучаються https://www.howareu.com/#veterans проєкти, благодійні фонди та громадські організації, готові надати професійну підтримку спеціалістів кожному й кожній.
![Долучайтеся до лав ЗСУ!](https://rada.info/upload/users_files/24288081/29c29c1820f9bee7e2b2a0dd2553db94.jpg)
Долучайтеся до лав ЗСУ!
Долучайтеся до лав ЗСУ!