Конкурс проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», наказу Головного управління державної служби України від 08.07.2011 року № 164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців».

Оголошення № 1 від 04 грудня 2020 року:

Наталинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – начальник відділу житлово-комунального господарства, комунального майна та соціально-економічного розвитку Наталинської сільської ради.
Основні кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста; вільне володіння державною мовою; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.
Додаткова інформація надається загальним відділом Наталинської сільської ради за телефоном 7-68-18.
Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення оголошення на офіційному сайті за адресою: с. Наталине,вул. І. Сенченка, буд. 89.

Оголошення № 2 від 04 грудня 2020 року:

Наталинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – начальник служби у справах дітей Наталинської сільської ради.
Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення оголошення на офіційному сайті за адресою: с. Наталине, вул. І. Сенченка, буд. 89.

Оголошення № 3 від 04 грудня 2020 року:

Наталинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – начальник загального відділу Наталинської сільської ради.

Оголошення № 4 від 04 грудня 2020 року:

Наталинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – начальник відділу проєктно-інвестиційної діяльності Наталинської сільської ради.

Оголошення № 5 від 04 грудня 2020 року:

Наталинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – начальник відділу благоустрою Наталинської сільської ради.

Оголошення № 6 від 04 грудня 2020 року:

Наталинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – головний спеціаліст відділу земельних відносин, просторового планування та охорони навколишнього природного середовища Наталинської сільської ради.
Основні кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче ступеня бакалавра; вільне володіння державною мовою; без вимог до стажу роботи.

Оголошення № 7 від 04 грудня 2020 року:

Наталинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – головний спеціаліст відділу освіти Наталинської сільської ради.

Оголошення № 8 від 04 грудня 2020 року:

Наталинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – головний спеціаліст загального відділу Наталинської сільської ради.

Оголошення № 9 від 04 грудня 2020 року:

Наталинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади –головний спеціаліст – адміністратор центру надання адміністративних послуг   Наталинської сільської ради.

Оголошення № 10 від 04 грудня 2020 року:

Оголошення № 11 від 04 грудня 2020 року:

Наталинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади –спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Наталинської сільської ради.

Оголошення № 12 від 04 грудня 2020 року:

Оголошення № 13 від 04 грудня 2020 року:

Оголошення № 14 від 04 грудня 2020 року:

Оголошення № 15 від 04 грудня 2020 року:

Оголошення № 16 від 04 грудня 2020 року:

Оголошення № 17 від 04 грудня 2020 року:

Оголошення № 18 від 04 грудня 2020 року:

Наталинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади –спеціаліст І категорії відділу освіти Наталинської сільської ради.

Оголошення № 19 від 04 грудня 2020 року:

Наталинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади –спеціаліст І категорії відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Наталинської сільської ради.

Оголошення № 20 від 04 грудня 2020 року:

Наталинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади –спеціаліст І категорії загального відділу Наталинської сільської ради.

Оголошення № 21 від 04 грудня 2020 року:

Оголошення № 22 від 04 грудня 2020 року:

Оголошення № 23 від 04 грудня 2020 року:

Наталинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади –спеціаліст І категорії відділу соціального захисту населення Наталинської сільської ради.

Оголошення № 24 від 04 грудня 2020 року:

Наталинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади –спеціаліст І категорії відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Наталинської сільської ради.
Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення оголошення на офіційному сайті за адресою: с. Наталине, вул. І. Сенченка, буд. 89.

Оголошення № 25 від 04 грудня 2020 року:

Наталинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади –спеціаліст І категорії – адміністратор центру надання адміністративних послуг   Наталинської сільської ради.

Оголошення № 26 від 04 грудня 2020 року:

Оголошення № 27 від 04 грудня 2020 року:

Оголошення № 28 від 04 грудня 2020 року:

Оголошення № 29 від 04 грудня 2020 року:

Наталинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади –спеціаліст І категорії відділу проєктно-інвестиційної діяльності та міжнародних відносин Наталинської сільської ради.

Оголошення № 30 від 04 грудня 2020 року:

Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення оголошення на офіційному сайті за адресою: с. Наталине,  вул. І. Сенченка, буд. 89.