Оголошення від 02.06.2021 року

Оголошення № 1 від 02 червня 2021 року:

Наталинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – головний спеціаліст відділу благоустрою Наталинської сільської ради.

Основні кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче ступеня бакалавра; вільне володіння державною мовою; без вимог до стажу роботи.

Додаткова інформація надається загальним відділом Наталинської сільської ради за телефоном 7-68-18.

Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення оголошення на офіційному сайті Наталинської сільської ради за адресою: с. Наталине,  вул. І. Сенченка, буд. 89.

Оголошення № 2 від 02 червня 2021 року:

Наталинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення, заступник головного бухгалтера Наталинської сільської ради.

Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення оголошення на офіційному сайті Наталинської сільської ради за адресою: с. Наталине, вул. І. Сенченка, буд. 89.

Перелік питаннь на перевірку знаннь