Вітаємо вас на сторінці комунальної установи

«Центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Наталинської сільської ради!

Відповідно до рішення ІІІ сесії VІІІ скликання Наталинської сільської ради від 24.12.2020 року № 76 - VІІІ «Про створення комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Наталинської сільської ради створено комунальну установу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Наталинської сільської ради», яка є бюджетною установою у системі освіти Наталинської територіальної громади.

Центр утворено з метою сприяння професійному розвитку педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої освіти, засновником яких є Наталинська сільська рада, їх психологічної, професійної підтримки та консультування.

Основні завдання центру:

- сприяння професійному розвитку педагогів;

- забезпечення психологічної підтримки та консультування із широкого кола питань, пов’язаних з освітнім процесом;

- узагальнення та поширення інформації про можливості професійного розвитку освітян: програми підвищення кваліфікації, вебресурси та інші інструменти, які зможуть стати у нагоді для професійного зростання педагогів;

- координація діяльності професійних спільнот педагогів.

Сподіваємось, що інформація, розміщена на сторінці вебсайту, сприятиме розвитку творчої ініціативи та академічної свободи педагогів у пошуках нових форм і методів педагогічної діяльності з метою надання якісних освітніх послуг.

Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками. Запрошуємо всіх до співпраці!

Стартував педагогічний марафон освітян Наталинської громади

• Переглядів: 218

Початок навчального року – час великих надій та очікувань. Дарувати знання і набувати їх – це нелегкий труд, який вимагає віддачі душевних сил, значного напруження, проникнення у велику скарбницю, надбану людством.

Підсумки науково-методичної роботи з педагогічними кадрами у 2021/2022 навчальному році

• Переглядів: 294

16 червня на підсумкове засідання ТМО зібрались заступники директорів з навчально-виховної роботи з метою аналізу результативності науково-методичної роботи з педагогічними кадрами, щоб підбити підсумки роботи у закладах освітиНаталинської сільської ради в 2021/2022 навчальному році.

Педагоги закладів освіти Наталинської сільської ради - переможці V Фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини

• Переглядів: 285

Протягом квітня-травня 2022 року відповідно до річного плану роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», з метою задоволення потреб у професійній самореалізації працівників освіти Харківської області, обміну ефективним педагогічним досвідом і створення умов для співпраці наукових, методичних і педагогічних працівників, був проведений V Фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» за темою «Інноваційні освітні технології як засіб підвищення якості освіти: практика, досвід, результати пошуків».

Відбулося ТМО практичних психологів, соціальних педагогів, асистентів вчителів та вихователів Наталинської громади

• Переглядів: 242

Психолог — це спеціаліст, який допомагає віднайти душевний спокій та рівновагу. З його допомогою людям простіше переживати стреси та емоційні травми, налаштувати дітей та батьків на співпрацю, створити ситуацію успіху.

Освітянська спільнота громади підбила підсумки 2021/2022 навчального року

• Переглядів: 322

Ось і завершується 2021/2022 навчальний рік. Досить складний, непередбачуваний, рік, який пройшов в умовах пандемії та воєнного стану. І в ці останні дні травня, традиційно в онлайн-форматі, пройшли методичні заходи професійних спільнот педагогів закладів освіти Наталинської сільської ради.

Робота ТМО протягом тижня

• Переглядів: 256

Самоосвіта – це процес добровільної та усвідомленої пізнавальної діяльності, яка проводиться за індивідуальним бажанням відповідно до особистої мотивації. Робота ТМО протягом тижня була саме такою: активною, дієвою і продуктивною, адже працювали три спільноти педагогів – учителі початкових (1-х) класів, суспільчознавчих предметів, географії; біології, хімії, природознавства та основ здоров’я.

Відбулося онлайн-засідання ТМО вихователів молодшої та середньої груп дошкільних підрозділів Наталинської сільської ради

• Переглядів: 285

У режимі режимі онлайн на засіданнях ТМО зустрілися вихователі молодшої та середньої груп дошкільних підрозділів, вчителі української мови і літератури, російської мови і зарубіжної літератури.

Відбулося онлайн-засідання ТМО вчителів мистецтва та технологій закладів освіти Наталинської сільської ради

• Переглядів: 268

Діяльність вчителів мистецтва та технологій закладів освіти Наталинської сільської ради спрямована на удосконалення педагогічної майстерності шляхом самоосвітньої діяльності, упровадження в практику роботи нових педагогічних технологій, які сприяють всебічному розвитку особистості та активізації роботи з обдарованими дітьми.

Відбулася онлайн-зустріч педагогів-організаторів Наталинської громади

• Переглядів: 280

21 квітня, традиційно в режимі онлайн, відбулася професійна зустріч педагогів-організаторів, основна діяльність яких спрямована на організацію позаурочної роботи з дітьми, вивченні їх індивідуальних особливостей, розвитку здібностей, талантів, навичок самодіяльності, самоврядування та організації змістовного дозвілля і відпочинку.