Вітаємо вас на сторінці комунальної установи

«Центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Наталинської сільської ради!

Відповідно до рішення ІІІ сесії VІІІ скликання Наталинської сільської ради від 24.12.2020 року № 76 - VІІІ «Про створення комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Наталинської сільської ради створено комунальну установу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Наталинської сільської ради», яка є бюджетною установою у системі освіти Наталинської територіальної громади.

Центр утворено з метою сприяння професійному розвитку педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої освіти, засновником яких є Наталинська сільська рада, їх психологічної, професійної підтримки та консультування.

Основні завдання центру:

- сприяння професійному розвитку педагогів;

- забезпечення психологічної підтримки та консультування із широкого кола питань, пов’язаних з освітнім процесом;

- узагальнення та поширення інформації про можливості професійного розвитку освітян: програми підвищення кваліфікації, вебресурси та інші інструменти, які зможуть стати у нагоді для професійного зростання педагогів;

- координація діяльності професійних спільнот педагогів.

Сподіваємось, що інформація, розміщена на сторінці вебсайту, сприятиме розвитку творчої ініціативи та академічної свободи педагогів у пошуках нових форм і методів педагогічної діяльності з метою надання якісних освітніх послуг.

Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками. Запрошуємо всіх до співпраці!

Робота ТМО протягом тижня

• Переглядів: 10

Самоосвіта – це процес добровільної та усвідомленої пізнавальної діяльності, яка проводиться за індивідуальним бажанням відповідно до особистої мотивації. Робота ТМО протягом тижня була саме такою: активною, дієвою і продуктивною, адже працювали три спільноти педагогів – учителі початкових (1-х) класів, суспільчознавчих предметів, географії; біології, хімії, природознавства та основ здоров’я.

Відбулося онлайн-засідання ТМО вихователів молодшої та середньої груп дошкільних підрозділів Наталинської сільської ради

• Переглядів: 23

У режимі режимі онлайн на засіданнях ТМО зустрілися вихователі молодшої та середньої груп дошкільних підрозділів, вчителі української мови і літератури, російської мови і зарубіжної літератури.

Відбулося онлайн-засідання ТМО вчителів мистецтва та технологій закладів освіти Наталинської сільської ради

• Переглядів: 20

Діяльність вчителів мистецтва та технологій закладів освіти Наталинської сільської ради спрямована на удосконалення педагогічної майстерності шляхом самоосвітньої діяльності, упровадження в практику роботи нових педагогічних технологій, які сприяють всебічному розвитку особистості та активізації роботи з обдарованими дітьми.

Відбулася онлайн-зустріч педагогів-організаторів Наталинської громади

• Переглядів: 34

21 квітня, традиційно в режимі онлайн, відбулася професійна зустріч педагогів-організаторів, основна діяльність яких спрямована на організацію позаурочної роботи з дітьми, вивченні їх індивідуальних особливостей, розвитку здібностей, талантів, навичок самодіяльності, самоврядування та організації змістовного дозвілля і відпочинку.