Підсумки науково-методичної роботи з педагогічними кадрами у 2021/2022 навчальному році

16 червня на підсумкове засідання ТМО зібрались заступники директорів з навчально-виховної роботи з метою аналізу результативності науково-методичної роботи з педагогічними кадрами, щоб підбити підсумки роботи у закладах освітиНаталинської сільської ради в 2021/2022 навчальному році.

Директор ЦПРПП Ольга Міхно висвітлила питання роботи закладів освіти, територіальних методичних об’єднань над реалізацією основних завдань Стратегій розвитку закладів у цьому навчальному році, ефективну участь педпрацівників в освітніх проєктах, конкурсах, виставках, поширення ефективного педагогічного досвіду, зазначила позитивні тенденції, проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Єременко Тетяна, консультант, презентувала офіційний сайт Центру, ознайомила з тематичними розділами та змістовим його наповненням; підбила підсумки участі педагогічних працівників в обласному фестивалі  «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» у 2022 році, зазначила, що досвід переможців Фестивалю буде поширюватись у подальшому під час проведення обласних методичних заходів для педагогічної спільноти Харківської області.

Злагоджена, якісна і своєчасна робота дозволила нам здійснювати свою діяльність у складних умовах сьогодення.

У наш час люди, які готові з повною відповідальністю підійти до своєї роботи, виконати її на високому рівні – це команда педагогів закладів освіти Наталинської громади.

Дякуємо всім за співпрацю!!!