Педагоги закладів освіти Наталинської сільської ради - переможці V Фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини

Протягом квітня-травня 2022 року відповідно до річного плану роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», з метою задоволення потреб у професійній самореалізації працівників освіти Харківської області, обміну ефективним педагогічним досвідом і створення умов для співпраці наукових, методичних і педагогічних працівників, був проведений V Фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» за темою «Інноваційні освітні технології як засіб підвищення якості освіти: практика, досвід, результати пошуків».

Цьогоріч Фестиваль «добрих практик» проходив в умовах воєнного стану, але, не дивлячись на ситуацію, освітяни Наталинської громади виявили неабияку активність і зареєстрували 28 творчих доробок.

Експертні комісії Академії за кожною номінацією, відповідно до критеріїв оцінювання конкурсних матеріалів, визначили найкращі роботи педагогів Харківщини, серед них – 13 робіт педагогів закладів освіти Наталинської сільської ради.

Переможці Фестивалю отримали Дипломи:

- І ступеня: Катерина Озолиньш, учитель інформатики Добренського ліцею;

- ІІ ступеня: Ольга Бородінова, Вікторія Джгун, учителі початкових класів Наталинського ліцею; Лідія Дубина, учитель початкових класів Кобзівської гімназії;

- ІІІ ступеня: Олена Тимченко, практичний психолог (два диплома ІІІ ступеня); Наталія Сиволап, вчитель математики Петрівського ліцею; Валентина Руденко, вчитель географії; Людмила Водницька, вчитель фізичної культури; Тетяна Приходько, вчитель початкових класів; Тетяна Коновод, вчитель-логопед Наталинського ліцею; Андрій Мирончук, вчитель географії Кобзівської гімназії; Наталія Вермен, вчитель хімії та біології Добренського ліцею.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо творчих успіхів! А всім нам – мирного неба на нашій землі!