Як окремим категоріям населення  отримати ТЗР (технічні засоби реабілітації)?

Як окремим категоріям населення отримати ТЗР (технічні засоби реабілітації)?

• Переглядів: 407

З 01 червня 2021 року набрав чинності оновлений Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації (перелік технічних та інших засобів реабілітації, якими забезпечуються особи з інвалідністю, діти з інвалідністю та інші окремі категорії населення).

Протидія домашньому насильству і насильству за ознакою статі, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми

• Переглядів: 440

На території Наталинської сільської ради відповідальним за напрям роботи з питань протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми визначено відділ соціального захисту населення Наталинської сільської ради, який знаходиться за адресою:

Гід державних послуг. Банер