Протидія домашньому насильству і насильству за ознакою статі, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми

На території Наталинської сільської ради відповідальним за напрям роботи з питань протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми визначено відділ соціального захисту населення Наталинської сільської ради, який знаходиться за адресою:

вул. І. Сенченка, буд.89, с. Наталине, Красноградський район

тел. (05744) 7-68-18

Відділ здійснює прийом та реєстрацію заяв і повідомлень про вчинення насильства, координацію заходів реагування на факти вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам.

У разі зазнання домашнього насильства головне - не мовчіть!!! Отримаи?те допомогу!!!

• 102 – виклик поліціі?
  • 15-47 – Урядова гаряча лінія для осіб, які страждають від домашнього насильства
  • 0 800 500 335 або 116 123 – Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерноі? дискримінаціі?.

У разі зникнення дитини телефонуйте:

•  Служба розшуку дітей 116-000
  • Інформаційно-довідкова служба МВС– (044) 256-03-33, 254-94-94
  • Державний кол-центр з питань запобігання домашньому насильству 15–47 цілодобово
  • Урядова гаряча лінія– 15-45

Національна дитяча “гаряча лінія” 0 800 500 225 або 116 111 (короткий номер з мобільного)

Дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів будь-яких операторів по всіи? територіі? Украі?ни

Також у разі вчинення будь-якого виду домашнього насильства постраждалі мають право звернутися із відповідною заявою (повідомленням) як до органів поліції за місцем свого проживання (перебування), так і до виконавчих комітетів сільських і селищних рад, органів опіки та піклування, навчальних закладів (якщо постраждалі – діти), установ охорони здоров’я, центрів безоплатної вторинної правової допомоги.

Надання безоплатної правової допомоги:

Єдиний телефонний номер (контактний центр системи надання безоплатної правової допомоги) 0 800 213 103