• Переглядів: 58

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закуплівлі: "Автоматизована робоча станція для видачі паспортів"

• Переглядів: 69

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: "Капітальний ремонт дороги по пров. Парковий в с. Петрівка Красноградського району Харківської області"

• Переглядів: 62

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закуплі: "Шкільного автобус спеціалазований для перевезення школярів"

• Переглядів: 54

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості премета закупівлі: "Капітальний ремонт дороги по вул. Миру від буд. № 15 до вихзду на вул. І. Сенченка в с. Наталине Красноградського району Харківської області.