Наталинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – спеціаліст І категорії загального відділу Наталинської сільської ради на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
Основні кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, без вимог до стажу роботи.
Додаткова інформація надається загальним відділом Наталинської сільської ради за телефоном: (05744) 7-68-18.
Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення оголошення на офіційному сайті за адресою: с. Наталине, вул. І. Сенченка, буд. 89.

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ на перевірку знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування», «Про запобігання корупції» та законодавства з урахуванням специфіки відповідного структурного підрозділу виконавчого апарату, в якому знаходиться вакантна посада