Оголошення від 21.12.2020 року

Оголошення №1 від 21 грудня 2020 року:

Наталинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади –спеціаліст І категорії – адміністратор центру надання адміністративних послуг   Наталинської сільської ради.

Основні кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче ступеня бакалавра; вільне володіння державною мовою; без вимог до стажу роботи.

Додаткова інформація надається загальним відділом Наталинської сільської ради за телефоном 7-68-18.

Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення оголошення на офіційному сайті за адресою: с. Наталине,  вул. І. Сенченка, буд. 89.

Оголошення №2 від 21 грудня 2020 року: