Оголошення від 26.03.2021

Оголошення від 26.03.2021 року:

Наталинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – начальник відділу містобудування та архітектури Наталинської сільської ради.
Основні кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста відповідного професійного спрямування; вільне володіння державною мовою; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 5 років.
Додаткова інформація надається загальним відділом Наталинської сільської ради за телефоном 7-68-18.
Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення оголошення на офіційному сайті за адресою: с. Наталине, вул. І. Сенченка, буд. 89.

Перелік питань до конкурсу