Символіка

Герб Наталинської сільської ради відповідно до сучасних вимог, має форму іспанського щита, який вписано у золотий декоративний картуш, що увінчаний золотою короною із злакових колосів. Щит герба розділено срібним салтиром на 4 частини, з використанням 4 кольорів: білого, зеленого, червоного та синього, де розташовані зображення:

• у 1-ому білому полі – Наталії Дмитрівни Черткової з маленькою копією «Ноєва Ковчега», складовим елементом родового герба Черткових;
  • у 2-ому зеленому полі – золотого перехрестя шабель та жезла Гермеса із шістьма восьмипроміневими золотими зірками.
  • у 3-ому червоному полі – срібних колосів пшениці із серпом та шістьма срібними восьмипроміневими зірками;
  • у 4-у синьому полі  - срібного зображення бурової вишки обрамованого лавровими гілками.

Зображення Наталії Дмитрівни Черткової  виконано з використання графічних комп’ютерних програм на підставі історичних джерел та спогадів сучасників. Зображення обличчя умовне, будь яке співподання зовнішності випадкове. В нижній частині картуша розташовано напис срібними літерами «1777». На картуші розміщено стрічку синього кольору з написом срібними літерами «село Наталине Красноградського району».

Прапор Наталинської сільської ради являє собою квадратне трикольорове полотнище із співвідношенням сторін 1:1. Кольори і розташування смуг на прапорі відтворено у відповідності до зображення родового герба Черткових – засновників поселення на території Наталинської сільської ради.

З нижнього правого кута (лівого від глядача), по колу відходять 5 рівнопропорційних смуг, вужчі на початку і ширші по краях, із послідовністю кольорів: червоний, зелений, білий, зелений, червоний. Кожна кольорова смуга відділена одна від іншої золотою стрічкою. Прапор територіальних громад Наталинської сільської ради створено з урахуванням історичних традицій, він також є прапором села Наталине – адміністративного центра сільської ради.

ДЕРЖАВНИЙ ГІМН УКРАЇНИ

Ще не вмерла України ні слава, ні воля.

Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.

Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці,

Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.

Станем, браття, в бій кривавий від Сяну до Дону,

В ріднім краю панувати не дамо нікому;

Чорне море ще всміхнеться, дід Дніпро зрадіє,

Ще у нашій Україні доленька наспіє.

І покажем, що ми, браття, козацького роду.

А завзяття, праця щира свого ще докаже,

Ще ся волі в Україні піснь гучна розляже,

За Карпати відоб'ється, згомонить степами,

України слава стане поміж народами.

Гімн

територіальної громади

Наталинської сільської ради

Для мене подих рідної землі,

Як материнських рук благословення,

Живу у я наталинській сім’ї,

Крокую разом з нею сьогоденням.

Де за щедрим святковим столом,

Вкарбовані у пам’ять імена,

Славетні земляки мої чудові,

Тут рідна мова Сенченка луна,

Осяяна любов’ю в кожнім слові.

Де за щедрим святковим столом,

Село моє, Наталине моє,

Я вірю в майбуття твоє і долю,

У мирнім небі сонце хай встає,

Над твоїм лісом і Берестовою.

Щиро славлю народ працьовитий,

Де за щербим святковим столом,

Слався село!

Слався!