• Переглядів: 20

Увага! Повторно нагадуємо особам 2007 р.н. та їхнім батькам, що з січня 2024 року по теперішній час продовжується робота з проведення приписки осіб 2007 р.н. до призовної дільниці Красноградського РТЦК та СП.

Державна екологічна інспекція у Харківській області повідомляє про початок операції "Первоцвіт"

• Переглядів: 14

За вікном ще непередбачуваний і примхливий лютий, а весна вже на порозі, отже перші весняні квіти вже скоро наповнять ліс – підсніжники, проліски, крокуси, шафран, сон-трава, анемони, примула, горицвіт та інші.

До уваги сільгоспвиробників!

• Переглядів: 20

Увага! Міністерство аграрної політики та продовольства України проводить опитування в межах підготовки до весняної посівної кампанії ярих культур під урожай 2024 року.