До уваги сільгоспвиробників!

• Переглядів: 33

Увага! Міністерство аграрної політики та продовольства України проводить опитування в межах підготовки до весняної посівної кампанії ярих культур під урожай 2024 року.

Увага: видача гуманітарної допомоги!

• Переглядів: 72

Шановні мешканці Наталинської громади, відповідно до рішення координаційного центру підтримки цивільного населення з 31 січня по 02 лютого буде здійснюватися видача гуманітарної допомоги мешканцям громади віком 55 – 59 років, а також учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.

Безкоштовне насіння овочів: як саме та хто може отримати?

• Переглядів: 173

У межах проєкту “Згуртовані громади”, який реалізує Всеукраїнська асоціація громад (далі: ВАГ) за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО), розпочинається робота над забезпеченням домогосподарств, що постраждали внаслідок війни, насінням овочів до посівної 2024 року.

Увага: оголошення

• Переглядів: 55

Увага! Нагадуємо особам 2007 р.н. та їхнім батькам, що з січня 2024 року розпочато роботу з проведення приписки осіб 2007 р.н. до призовної дільниці Красноградського РТЦК та СП.