Опитувальники для для суб’єктів ринку природного газу, органів управління, регулювання та контролю; для побутових/непобутових споживачів

• Переглядів: 31

Комітет Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг (далі – Комітет) розпочав роботу з аналізу ефективності та реалізації Закону України «Про ринок природного газу» від 9 квітня 2015 року № 329-VIII (далі – Закон).

Увага: видача гуманітарної допомоги

• Переглядів: 96

Увага!  Пенсіонери громади 65+ запрошуються отримати гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів. Видача відбудеться 28 та 29 грудня 2023 року у приміщенні Наталинського ліцею з 09:00 до 15:00 (для мешканців с. Наталине). Мешканцям старостинських округів звертатися до старостатів за місцем реєстрації.  При собі обов'язково мати оригінали паспорта, пенсійного посвідчення та документа, який підтверджує місце реєстрації.  Прохання не створювати великих черг та скупчення людей.