До уваги мешканців громади!

• Переглядів: 123

Рішенням виконавчого комітету Наталинської сільської ради від 07.04.2023 р. № 48 «Про визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Наталинської сільської ради" Наталинське підприємство житлово-комунального господарства визначено виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території Наталинської сільської ради.

До уваги підприємств, організацій та установ, у тому числі бюджетних. Нові тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення побутових відходів)

• Переглядів: 102

Рішенням виконавчого комітету Наталинської сільської ради від 23.03.2023 р. № 26 «Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами для бюджетних установ та інших споживачів (крім населення), що надаються Наталинським підприємством житлово-комунального господарства» з 01.04.2023 р. вводяться в дію нові тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення побутових відходів):

Наталинська сільська рада оголошує конкурс на надання послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Наталинської сільської ради

• Переглядів: 144

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Наталинська сільська рада,  Харківська обл., Красноградський р-н, с. Наталине, вул. Сенченка І., буд. 89.

Красноградське КП «Водоканал» повідомляє про перерахунок плати за абонентське обслуговування

• Переглядів: 155

Красноградське комунальне підприємство «Водоканал» повідомляє про перерахунок плати за абонентське обслуговування з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з 01 січня 2023 року, що надається абонентам Красноградського комунального підприємства «Водоканал».

Увага! Тонка крига!

• Переглядів: 151

Тонкий лід є найпоширенішою небезпекою в осінньо-зимовий період. З настанням холодів щороку відбувається чимало трагедій, пов’язаних із загибеллю людей на водоймах, вкритих кригою. Діти і любителі зимової риболовлі – саме ця категорія населення найчастіше стикаються з цією небезпекою.

Повідомлення від 30.11.2022 р. про публічну пропозицію (оферту)  Красноградського комунального підприємства «Водоканал» про укладення індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Повідомлення від 30.11.2022 р. про публічну пропозицію (оферту) Красноградського комунального підприємства «Водоканал» про укладення індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

• Переглядів: 192

УВАГА! Інформація щодо отримання паливної деревини

• Переглядів: 157

Забезпеченню деревиною паливною підлягають виключно домогосподарства, які не забезпечені іншими системами опалення, окрім дров’яної, та не отримували безкоштовну допомогу (від благодійних, релігійних організацій тощо) у вигляді деревини паливної. Кількість деревини паливної встановлюється у розрахунку не більше 10 тис. грн. на одне домогосподарство, незалежно від опалювальної площі.