Підпал сухої трави - це злочин!

• Переглядів: 337

Шановні мешканці Наталинської громади! Останнім часом спостерігається тенденція в бік збільшення виникнення пожеж на відкритих територіях (в екосистемах). Горять луки, узбіччя доріг, сміттєзвалища. Результатами виникнення пожеж є необережне поводження з вогнем (занесення вогню ззовні навмисно або по необережності).

• Переглядів: 277

Шановні мешканці с. Наталине! Наталинське підприємство житлово-комунального господарства та Наталинська сільська рада як засновник цього підприємства звертаються до вас з проханням вчасно здійснювати платежі по квартплаті та вивезенню твердих побутових відходів. Підприємство наразі працює, повністю забезпечує чистоту та порядок, незважаючи на збільшення населення в рази в зв’язку з тимчасовим перебуванням внутрішньо переміщених осіб, оперативно реагує на всі позаштатні ситуації. Для функціонування підприємства необхідно придбавати паливно-мастильні матеріали, запчастини для техніки, матеріали для проведення ремонтних робіт. Закликаємо приватний сектор укласти з Наталинським ПЖКГ договори на вивезення твердих побутових відходів. Нагадуємо, що комунальне підприємство має вивозити ЛИШЕ побутове сміття, а не будматеріали, негабаритне сміття та гілки після обрізання фруктових дерев. Просимо вас свідомо й відповідально поставитися до даного питання. Дякуємо за розуміння.

• Переглядів: 289

УВАГА! З 14.03.2022 року в закладах загальної середньої освіти Наталинської сільської ради відповідно до розпорядження Наталинського сільського голови від 10.03.2022 року № 89 «Про організацію освітнього процесу» організовано дистанційну форму навчання. Запрошуємо учнів з числа внутрішньо переміщених осіб долучитися до освітнього процесу за місцем тимчасового перебування. Це можливо за заявою одного з батьків.

• Переглядів: 277

УВАГА мешканцям Наталинської територіальної громади! Наталинська сільська рада проводить реєстрацію осіб, що прибули до населених пунктів громади. Повідомляйте особам, що переселилися, про реєстрацію. Реєстрацію буде продовжено з 9 березня в адміністративних будівлях старостатів сільської ради та в с.Наталине в приміщенні  ЦНАПу за адресою: вул. І. Сенченка, 89.

Вступай до лав ЗСУ!

• Переглядів: 265

Шановні мешканці Наталинської територіальної громади та переселенці, що прибули до населених пунктів громади!  Для захисту території України запрошуємо усіх бажаючих вступити до лав Збройних Сил України. Звертатися до Красноградського РТЦК та СП. При собі мати паспорт, військово-облікові документи та речі першої необхідності.

Відпочинок учасників АТО/ООС та членів їх сімей у санаторно-курортних закладах Харківської області

• Переглядів: 323

Відділ соціального захисту населення Наталинської сільської ради здійснює організацію відпочинку учасників АТО/ООС та членів їх сімей відповідно до Порядку використання коштів обласного бюджету на організацію відпочинку у санаторно-курортних закладах Харківської області осіб, які безпосередньо брали участь в антитерористичній операції чи здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, із відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях у районах її проведення, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих учасників бойових дій, затвердженого рішенням Харківської обласної ради від 04.03.2021 № 43-VIII.

Увага! Змінюється вартість оформлення біометричних документів громадянина України

• Переглядів: 322

Головне управління Державної міграційної служби України в Харківській області інформує, що з 1 січня 2022 року Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» через підвищення цін на сировину та матеріали змінює вартість бланків окремих біометричних документів.

Шановні ветерани АТО/ООС та члени їх сімей!

• Переглядів: 285

Відділ соціального захисту населення Наталинської сільської ради інформує Вас, що у місті Славутич Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр м. Славутич, який здійснює соціально-психологічну, правову, інформаційну підтримку ветеранів війни на загальнодержавному рівні.

Колективні договори

• Переглядів: 264

Відділ соціального захисту населення Наталинської сільської ради звертається до керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності, які використовують найману працю, голів профспілкових комітетів, з проханням проведення дієвого діалогу з укладення або внесення змін та доповнень до укладених раніше колективних договорів.