Отримання допомоги та захисту від домашнього насильства

• Переглядів: 318

На сьогодні доволі актуальним є питання гендерної нерівності. Не зважаючи на певний прогрес у розвитку суспільства, проблема рівності прав і можливостей жінок та чоловіків існує у нашій країні. У більшості випадків саме жінки зазнають дискримінації, зокрема, під час працевлаштування, оплати праці, у доступі до представництва у владі тощо.

Запрошуємо в ЦНАП за витягами з Державного земельного кадастру!

• Переглядів: 328

З метою покращення надання адміністративних послуг жителям громади центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Наталинської сільської ради розпочав надавати витяги з Державного земельного кадастру.

Красноградське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області інформує: лікарняні не підлягають оплаті під час відсторонення від роботи через відмову від вакцинації

• Переглядів: 230

Допомоги за лікарняними листками не надаються працівникам, яких було відсторонено від роботи через відмову або ухилення від обов’язкового профілактичного щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19. Виплата не здійснюється за ті дні тимчасової непрацездатності, які збігаються з днями відсторонення від виконання обов’язків.

Підстави та порядок звернення із заявою про видачу обмежувального припису

• Переглядів: 350

Останнім часом з проблемою домашнього насильства зіштовхуються багато родин. Одним із передбаченим законодавством спеціальним заходом щодо протидії домашньому насильству є застосування обмежувального припису щодо кривдника.

Красноградське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області надає роз'яснення роботодавцю щодо оформлення заяви-розрахунку за е-лікарняним

• Переглядів: 316

Лікарняні і декретні допомоги фінансуються Фондом соціального страхування України у хронологічному порядку – залежно від дати отримання заяви-розрахунку від роботодавця. Тож і для паперових, і для електронних лікарняних саме дата подання заяви визначає отримання матеріального забезпечення. Слідкувати за станом виплат можна у телеграм-каналі ФССУ: https://t.me/socialfund, а нижче наводимо основні правила оформлення заяв-розрахунків.

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації "Детальний план частини території населеного пункту с. Лукашівка"

• Переглядів: 246

Оголошується проведення презентації та громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації «Детальний план частини території населеного пункту с. Лукашівка Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області»

Е-лікарняні по вагітності та пологах можна оплачувати без зміни статусу на «готовий до сплати»

• Переглядів: 342

Дійсні електронні лікарняні по вагітності та пологах почали створювати з 01 жовтня, коли завершився перехідний період. Деякі роботодавці вже призначили за такими лікарняними допомогу від Фонду соціального страхування України, однак в окремих випадках у страхувальників виникли складнощі при нарахуванні декретних виплат. Розповідаємо, які особливості призначення допомоги від ФССУ за е-лікарняними по вагітності та пологах.

Про одноразове (спеціальне) добровільне декларування

• Переглядів: 311

Головне управління ДПС у Харківській області інформує про те, що 21.07.2021 року набрав чинності Закон України від 15 червня 2021 року № 1539-ІX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» (далі – Закон № 1539).