Відвідування населенням місць масового відпочинку на водних об'єктах ЗАБОРОНЕНО!

До уваги мешканців громади!

Відвідування населенням місць масового відпочинку на водних обʼєктах ЗАБОРОНЕНО!

12 травня 2023 року відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Наталинської сільської ради, на якому було розглянуто питання «Про визначення місць масового відпочинку людей на водних обʼєктах на території Наталинської сільської територіальної громади протягом 2023 року».

За результатами доповідей і обговорення, враховуючи наказ голови Красноградської районної військової адміністрації від 16 травня 2022 року N° 7-в, у звʼязку із продовженням дії воєнного стану на території України, високої мінної небезпеки комісія вирішила заборонити відвідування населенням місць масового відпочинку на водних обʼєктах на території Наталинської сільської ради протягом дії воєнного стану.

Не нехтуйте забороною! Небезпека може бути на кожному кроці! Бережіть себе та своїх близьких!