Оголошення від 15.12.2020

Оголошення № 31 від 15 грудня 2020 року:

Наталинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – головний спеціаліст служби у справах дітей Наталинської сільської ради.
Основні кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста; вільне володіння державною мовою; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.
Додаткова інформація надається загальним відділом Наталинської сільської ради за телефоном 7-68-18.
Документи для участі в конкурсі приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення оголошення на офіційному сайті за адресою: с. Наталине, вул. І. Сенченка, буд. 89.