Медицина

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Наталине КНП "ЦПМСД Красноградського району"

вул. Лугова, 6, с. Наталине, Красноградський район, Харківська обл. тел. 0574471304.

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Кобзівка КНП "ЦПМСД Красноградського району"

вул. Героя України І.М. Гулого, 117, с. Кобзівка, Красноградський район, Харківська обл., тел. 0574499-517.

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Попівка КНП "ЦПМСД Красноградського району"

вул. Будівельників, 18, с. Попівка, Красноградський район, Харківська обл.,  тел. 0509336822.

Фельдшерський пункт с. Дружба КНП "ЦПМСД Красноградського району"

вул. Українська, 28/1, с. Дружба, Красноградський район, Харківська обл.  тел. 0959189306.

Фельдшерський пункт с. Новопавлівка КНП "ЦПМСД Красноградського району"

вул. Новоселівська,3, с. Новопавлівка, Красноградський район, Харківська обл., тел. 0501354386.

Фельдшерський пункт с. Ясна Поляна КНП "ЦПМСД Красноградського району"

вул. Шевченка, 4в, с. Ясна Поляна, Красноградський район, Харківська обл., тел. 0992600760.