Головне управління ДПС у Харківській області проводить конкурс з формування Єдиного реєстру суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави на 2022 рік

• Переглядів: 260

До Єдиного реєстру включаються суб’єкти господарювання незалежно від форми власності, що є юридичними особами та платниками податку на додану вартість, здійснюють реалізацію майна шляхом проведення біржових торгів (аукціонів) або через роздрібну торгівельну мережу.

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми

• Переглядів: 1159

Європейський день протидії торгівлі людьми започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

Торгівля людьми – сучасна форма рабства

• Переглядів: 246

Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, що грубо порушує права людини. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі. За оцінками Міжнародного центру із запобігання злочинності ООН, щорічний грошовий обсяг за даний транснаціональний злочин становить 30 мільярдів доларів на рік, що робить його другим за величиною після торгівлі наркотиками.

Кризовий соціальний центр для жінок

• Переглядів: 348

Рішенням Харківської обласної ради в Харківській області створено Комунальну установу «Кризовий соціальний центр для жінок» при технічній допомозі Фонду народонаселення ООН. До складу центру входять наступні структурні підрозділи: відділення соціальної адаптації звільнених жінок, притулок для жінок, які постраждали від домашнього та гендерно обумовленого насильства та/або торгівлі людьми.

Насильство в сім’ї – дії, що караються законом

• Переглядів: 236

Протягом трьох останніх років в Україні вжито значних зусиль по приведенню національного законодавства в питанні боротьби з домашнім насильством до міжнародних вимог. Так, з 07.01.2018 року вступив в силу Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» яким дано визначення вказаному поняттю як діянню (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь.