Наталинська сільська рада оголошує конкурс на надання послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Наталинської сільської ради

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Наталинська сільська рада,  Харківська обл., Красноградський р-н, с. Наталине, вул. Сенченка І., буд. 89.

Підстава для проведення конкурсу: Рішення виконавчого комітету  Наталинської сільської ради «Про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів»  від 21.02.2023 року  № 16.

Місце і час проведення конкурсу,  прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів: Харківська обл., Красноградський р-н, с. Наталине, вул. Сенченка І., буд. 89, зала засідань, 07.04.2023 року, 11 год. 00 хв., Соколова Л.В., начальник відділу благоустрою, (05744) 7-68-18.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: Наявність матеріально-технічної бази; вартість надання послуг; досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів; наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів: села Кобзівка, Кобзівка Друга, Новопавлівка, Одрадівка, Шкаврове, Попівка, Маховик, Вільне, Роздолля, Ясна Поляна, Володимирівка, Варварівка, Копанки, Лукашівка, Олександрівка, Мартинівка, Вільховий Ріг, Вознесенське, Гадяч, Добренька, Кам'янка, Петрівка, Лип’янка, Соснівка, Березівка, селища Садове, Дружба, Балки. Середня відстань до об’єкта поводження з відходами – 15 км.

Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення: одноквартирні, багатоквартирні житлові будинки, підприємства, установи, організації, які розташовані на території населених пунктів Наталинської сільської  ради.

Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об’єктів поводження з побутовими відходами: місця, відведені для видалення побутових відходів сіл Наталине, Мартинівка, Петрівка, Попівка, Кобзівка, Володимирівка, Соснівка.

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: Конкурсні пропозиції надають особисто або поштою, за адресою: Харківська обл., Красноградський р-н, с. Наталине, вул. Сенченка І., буд. 89, кінцевий термін подання – 07.04.2023 року  10  год. 00 хв.».