Кризовий соціальний центр для жінок

Кризовий соціальний центр для жінок

Рішенням Харківської обласної ради в Харківській області створено Комунальну установу «Кризовий соціальний центр для жінок» при технічній допомозі Фонду народонаселення ООН. До складу центру входять наступні структурні підрозділи: відділення соціальної адаптації звільнених жінок, притулок для жінок, які постраждали від домашнього та гендерно обумовленого насильства та/або торгівлі людьми.

Насильство в сім’ї – дії, що караються законом

Насильство в сім’ї – дії, що караються законом

Протягом трьох останніх років в Україні вжито значних зусиль по приведенню національного законодавства в питанні боротьби з домашнім насильством до міжнародних вимог. Так, з 07.01.2018 року вступив в силу Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» яким дано визначення вказаному поняттю як діянню (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь.

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення посади директора    Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Красноградського району»

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення посади директора   Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Красноградського району»

Проведення конкурсу (заслуховування конкурсної пропозиції та проведення співбесіди з претендентами) відбудеться о 14 годині 00 хвилин 07 жовтня 2021 року, за адресою: м. Красноград, вул. Соборна, 58-а (1-й поверх, приміщення малого залу). Конкурсна комісія.

Задля недопущення знищення вогнем своєї оселі дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

Задля недопущення знищення вогнем своєї оселі дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

Шановні мешканці Наталинської громади! Назабаром розпочнеться опалювальній період. Саме зараз необхідно підготуватись до його безпечного перебігу. Задля недопущення знищення вогнем своєї оселі служба ДСНС радить дотримуватись наступних правил: - перед початком, а також впродовж усього опалювального сезону слід очищати димоходи та печі від сажі; - біля кожної печі перед топковим отвором на горючій підлозі слід прибити металевий лист розміром не менше 0,5х0,7 м; - печі та інші опалювальні прилади повинні мати протипожежні розділки (відступки) від горючих конструкцій; - не слід застосовувати для обігріву приміщень несертифіковані та саморобні нагрівальні прилади; - не можна розташовувати прилади обігріву безпосередньо під розеткою, а також на шляхах евакуації людей; - не варто вмикати одночасно багато електроприладів у подовжувач, адже електромережа може не витримати перевантаження; - слідкуйте за станом та справністю електромережі; - не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками; - забороняється використовувати електрообігрівальні прилади для сушіння одягу та інших матеріалів; - не залишайте ввімкненими електрообігрівальні пристрої під час виходу з будинку; - не куріть у ліжку, особливо у стані сп’яніння. Пам'ятайте! Лише вживаючи усіх можливих заходів безпеки та неухильно дотримуючись правил пожежної безпеки, можна уникнути лиха!

Муніципальна няня: що треба знати батькам

Муніципальна няня: що треба знати батькам

Понад два роки тому було запровадженого послугу з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня». Так, відповідно до Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 року № 68, батьки у яких є діти до трьох років, можуть офіційно найняти на роботу няню і отримувати за це щомісячну компенсацію в розмірі прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років, установленого на 1 січня відповідного року (1921 грн. станом на 2021 рік), а у випадку догляду за дитиною з інвалідністю, дитиною, хворою на тяжкі захворювання − у двох розмірах прожиткового мінімуму. Послуга «муніципальна няня» − послуга, що надається для підтримки батьків, опікунів дитини для забезпечення догляду за дитиною. Компенсація послуги «муніципальна няня» надається її отримувачам за умови зайнятості кожного з батьків, опікунів дитини відповідно до Закону України «Про зайнятість населення», за винятком тих отримувачів, які здійснюють догляд за дитиною з інвалідністю, дитиною, хворою на тяжкі захворювання, а також отримувачів послуги «муніципальна няня», у яких одночасно народилося троє і більше дітей.