Повідомлення від 30.11.2022 р. про публічну пропозицію (оферту)  Красноградського комунального підприємства «Водоканал» про укладення індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Повідомлення від 30.11.2022 р. про публічну пропозицію (оферту) Красноградського комунального підприємства «Водоканал» про укладення індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

• Переглядів: 194

УВАГА! Інформація щодо отримання паливної деревини

• Переглядів: 161

Забезпеченню деревиною паливною підлягають виключно домогосподарства, які не забезпечені іншими системами опалення, окрім дров’яної, та не отримували безкоштовну допомогу (від благодійних, релігійних організацій тощо) у вигляді деревини паливної. Кількість деревини паливної встановлюється у розрахунку не більше 10 тис. грн. на одне домогосподарство, незалежно від опалювальної площі.

Оголошення від 17.10.2022

• Переглядів: 162

Інформація про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єкту нерухомості, що належить до комунальної власності Наталинської сільської територіальної громади.

Увага! Державні дотації власникам ВРХ

• Переглядів: 252

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2022 року № 918 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції», з метою забезпечення безперебійного виробництва сільськогосподарської продукції, підвищення рівня продовольчої безпеки та економічної стійкості України, з 1 вересня поточного року фермерські господарства та інші виробники сільськогосподарської продукції мають можливість отримати бюджетні кошти для провадження сільськогосподарської діяльності.

Оголошується відкриття вакансій педагогічних працівників

• Переглядів: 286

Увага! За підсумками проведення щорічної тарифікації працівників закладів загальної середньої освіти Наталинської сільської ради оголошується відкриття вакансій педагогічних працівників:

Інформація щодо реєстрації в чат-боті програми Президента України Зеленського В.О. "Пакет кожному громадянину" за підтримки голови Харківської обласної військової адміністрації Синєгубова О.В.

• Переглядів: 784

До Вашої уваги інформація щодо реєстрації в чат-боті програми Президента України Зеленського В.О. "Пакет кожному громадянину" за підтримки голови Харківської обласної військової адміністрації Синєгубова О.В.