Інформація про продаж права оренди земельної ділянки

Аукціон з продажу права оренди земельної ділянки

Інформація про продаж права оренди земельної ділянки площею 3,3736 га, яка розташована за межами населеного пункту с. Кобзівка на території Кобзівського старостинського округу Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області

Наталинська сільська рада Красноградського району Харківської області оголошує аукціон з продажу права оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 3,3736 га, кадастровий номер 6323381200:14:000:0210, яка розташована за межами населеного пункту с. Кобзівка на території Кобзівського старостинського округу Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області. Категорія земель – землі сільськогосподарського призначення, цільове призначення – 01.13 для іншого сільськогосподарського призначення.

З детальною інформацією про об’єкт, дату проведення аукціону, стартову ціну та умови продажу можна ознайомитися за посиланням: https://sale.uub.com.ua/auction/LRE001-UA-20230606-88914