• Переглядів: 234

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: «Капітальний ремонт системи блискавкозахисту нежитлової будівлі літ. А-І Добренського ліцею Наталинської сільської ради, розташованою за адресою: вул. Садова, 70, с. Добренька, Красноградського району, Харківської області»

• Переглядів: 251

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: "Капітальний ремонт кабінету інформатики та кабінету початкових класів в приміщенні Петрівського ліцею, розташованого за адресою: вул. Шкільна, 1, с. Петрівка, Красноградський район, Харківська область"

• Переглядів: 331

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закуплівлі: "Автоматизована робоча станція для видачі паспортів"

• Переглядів: 328

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: "Капітальний ремонт дороги по пров. Парковий в с. Петрівка Красноградського району Харківської області"

• Переглядів: 317

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закуплі: "Шкільного автобус спеціалазований для перевезення школярів"

• Переглядів: 316

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості премета закупівлі: "Капітальний ремонт дороги по вул. Миру від буд. № 15 до вихзду на вул. І. Сенченка в с. Наталине Красноградського району Харківської області.