• Переглядів: 247

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: "Періодичні видання"

• Переглядів: 245

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі: Послуги з організації шкільного харчування для Кобзiвської гімназії Наталинської сільської ради

• Переглядів: 229

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, очікуваної вартості предмета закупівлі: Послуг з підключення до мережі Інтернет та надання Інтернет послуг (оприлюднюється на виконання постанови Кабмiну №710 вiд 11.10.2016 "Про ефективне використання коштів" (зі змінами))

• Переглядів: 287

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: Меблі для ЗЗСО Наталинської сільської ради.

• Переглядів: 245

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: Реконструкція вуличного освітлення по вул. Лісова, Мостова, Піщана від ТП-193 в с. Улянівка, Красноградський район, Харківська область. Коригування.

• Переглядів: 271

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: Реконструкція вуличного освітлення по вул. Лісова від ТП-414 в с. Улянівка, Красноградський район, Харківська область. Коригування.

• Переглядів: 249

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: Реконструкція вуличного освітлення по вул. Лісова від ТП-288 в с. Попівка, Красноградський район, Харківська область. Коригування.

• Переглядів: 242

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: Реконструкція вуличного освітлення по вул. Шкільна від ТП-135 в с. Ясна Поляна, Красноградський район, Харківська область. Коригування.

• Переглядів: 226

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: Реконструкція вуличного освітлення по вул. Шевченка від ТП-31 в с. Ясна Поляна, Красноградський район, Харківська область. Коригування.