Відбулося онлайн-засідання ТМО вчителів мистецтва та технологій закладів освіти Наталинської сільської ради

Діяльність вчителів мистецтва та технологій закладів освіти Наталинської сільської ради спрямована на удосконалення педагогічної майстерності шляхом самоосвітньої діяльності, упровадження в практику роботи нових педагогічних технологій, які сприяють всебічному розвитку особистості та активізації роботи з обдарованими дітьми.

«Викладання предметів мистецтва та технологій в контексті проєкту «Нова українська школа» було темою ТМО, яке пройшло 28 квітня в дистанційному форматі, адже удосконалення професійної майстерності вчителя є одночасно й серйозним поштовхом до самоосвіти, умовою його успішної, творчої праці.

У процесі роботи педагоги зупинились на особливостях проведення сучасного уроку в умовах сьогодення, озвучили пропозиції та рекомендації щодо планування роботи на наступний навчальний рік. Практичний блок заходу пройшов в поетичному колі, де своїми ідеями та творчими наробками патріотичного спрямування поділилась Наталія Гонтар, учитель Петрівського ліцею.

Керівник ТМО Андрій Мирончук сконцентрував увагу колег на особливостях викладання предметів мистецтва та технологій в контексті проєкту «НУШ», проаналізував зміст модельних програм і підручників даного циклу та запропонував обрати їх для роботи.