Заклади освіти Наталинської сільської ради долучилися до обласного флешмобу «За Соборну Україну!»

• Переглядів: 44

22 січня ми святкуємо День Соборності України - день, що символізує нашу єдність. Соборність передбачає не лише пам’ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього, як на полі бою, так і в тилу.

Учні Наталинського ліцею відвідали перше заняття у мобільному класі безпеки

• Переглядів: 147

Сьогодні, 11 грудня 2023 року, учні 5-х класів Наталинського ліцею вперше ознайомилися з роботою мобільного класу безпеки, з неабиякою цікавістю долучившись до занять у пересувному класі, відвідавши перший виїзний урок безпеки.

Вітаємо переможців ХV обласної тематичної онлайн-виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття»!

• Переглядів: 50

Протягом 20-27 листопада 2023 року в дистанційному форматі відбулася ХV обласна тематична онлайн-виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: формування в учнів соціальної активності, відповідальності й екологічної свідомості», що проводилася в межах ХАБу «Педагогічна творчість» регіонального проєкту «Освітній технопарк Харківщини – 2030».

Наталинський ліцей пройшов перевірку управління Державної служби якості освіти у Харківській області

• Переглядів: 113

21 листопада КЗ «Наталинський ліцей Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області» з робочим візитом відвідала начальник відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування, моніторингу та позапланового контролю закладів освіти управління Державної служби якості освіти у Харківській області Вікторія Коваленко.

Поради батькам: особиста гігієна – запорука здоров’я

• Переглядів: 109

Загалом, гігієна відноситься до ряду практик, які зберігають і захищають здоров’я від хвороб. А особиста гігієна, навпаки, стосується підтримання чистоти тіла. Навчання дітей правилам особистої гігієни є одним з першочергових завдань усіх батьків. Ці навички має набути кожна дитина шляхом систематичного виховання з боку батьків. Одним з найважливіших аспектів особистої гігієни є догляд за своїм тілом. Гігієна тіла означає підтримувати кожну частину свого тіла в чистоті, щоб залишатися здоровим.

Освітяни Наталинської територіальної громади з навчальним візитом відвідали Малопольське Воєводство Республіки Польща

• Переглядів: 40

З 6 по 11 листопада 2023 року відбувся навчальний візит представників сфери освіти Наталинської територіальної громади до Малопольського Воєводства Республіки Польща з метою вивчення кращого польського досвіду управління людським капіталом - найважливішим складовим розвитку кожної громади. Партнерами проведення заходу стали Польсько-українська господарча палата разом з ГО «Центр розвитку місцевого самоврядування» та ГО «Польсько-українська аграрна асоціація», які займаються реалізацією проєктів задля розвитку та зміцнення українського самоврядування та бізнесу.

Наталинська громада отримала два нових шкільних автобуса

• Переглядів: 68

Війна внесла корективи в усі сфери життя країни. Серйозних змін зазнала, зокрема, і освітня галузь – навчальним закладам довелося задонатити певну кількість шкільних автобусів на потреби Збройних сил України. Відтак, аби компенсувати недостачу в транспорті, громади Красноградського району почали отримувати нові шкільні автобуси.

Відбувся територіальний етап обласного фестивалю ораторського мистецтва

• Переглядів: 81

«Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя (В. Симоненко)». Під таким гаслом проходив цьогоріч територіальний етап обласного фестивалю ораторського мистецтва. Метою заходу, який проводиться в межах відзначення Дня української писемності та мови, є формування в учнів громадянської, соціальної та загальнокультурної компетентностей, виховання почуттів національної гідності й патріотизму.

У Петрівському ліцеї відкрили клас безпеки

• Переглядів: 73

Створення безпечних умов перебування учасників освітнього процесу у закладах освіти, безпечного освітнього середовища є одним із найбільш пріоритетних напрямків діяльності Наталинської сільської ради, а надто – у воєнний час.