Відбувся територіальний етап обласного фестивалю ораторського мистецтва

«Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя (В. Симоненко)». Під таким гаслом проходив цьогоріч територіальний етап обласного фестивалю ораторського мистецтва. Метою заходу, який проводиться в межах відзначення Дня української писемності та мови, є формування в учнів громадянської, соціальної та загальнокультурної компетентностей, виховання почуттів національної гідності й патріотизму.

У фестивалі взяли участь 5 учнів 10-11-х класів Наталинського, Петрівського та Добренського ліцеїв.

26 вересня 2023 року відбулося засідання журі, під час якого члени журі ознайомилися з представленими відеороликами конкурсантів, оцінили повноту розкриття теми, аргументацію доказів, культуру мовлення та красномовність виконання, використання засобів невербального впливу на глядача, оригінальність тексту, та підбили підсумки І (територіального) етапу фестивалю:

• Айрапетян Данило – учень 11 класу Петрівського ліцею – 26,75 б.
  • Білик Кирило – учень 11 класу Добренського ліцею  – 22,5 б.
  • Бойко Вікторія – учениця 10 класу Добренського ліцею – 24,25 б.
  • Кравченко Денис – учень 10 класу Наталинського ліцею – 28,25 б.
  • Чала Ярослава – учениця 11 класу Наталинського ліцею – 29,25 б.

Вітаємо Чалу Ярославу та її керівника Ларису Гирю, вчителя української мови та літератури Наталинського ліцею, яка підготувала переможницю. Бажаємо їм успіхів та досягнення висот на обласному етапі!