Наталинська громада отримала два нових шкільних автобуса

Війна внесла корективи в усі сфери життя країни. Серйозних змін зазнала, зокрема, і освітня галузь – навчальним закладам довелося задонатити певну кількість шкільних автобусів на потреби Збройних сил України. Відтак, аби компенсувати недостачу в транспорті, громади Красноградського району почали отримувати нові шкільні автобуси.

Сьогодні, 12 жовтня 2023 року, у місті Харків влада області урочисто передала очільниці Наталинської територіальної громади Наталії Кидонь ключі від 2 шкільних автобусів для навчальних закладів громади.

Закупівля шкільних автобусів здійснювалася за кошти субвенції з державного бюджету на умовах співфінансування: 80% - обласний бюджет, 20 % - участь громади.

Наталинська сільська рада щиро вдячна начальнику Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов за підтримку громади у непростий для країни час.

Рухаймося разом до нашої спільної Перемоги над російським ворогом!