Наталинський ліцей пройшов перевірку управління Державної служби якості освіти у Харківській області

21 листопада КЗ «Наталинський ліцей Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області» з робочим візитом відвідала начальник відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування, моніторингу та позапланового контролю закладів освіти управління Державної служби якості освіти у Харківській області Вікторія Коваленко.

Мета заходу - перевірка нормативної бази закладу щодо роботи Нової української школи в 5 - 6 класах, програми навчання та матеріально-технічного забезпечення, педагогічного навантаження, проходження курсової перепідготовки.

За результатами зустрічі надано методичні рекомендації щодо покращення надання якості освітніх послуг в умовах воєнного стану.