Вітаємо переможців ХV обласної тематичної онлайн-виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття»!

Протягом 20-27 листопада 2023 року в дистанційному форматі відбулася ХV обласна тематична онлайн-виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: формування в учнів соціальної активності, відповідальності й екологічної свідомості», що проводилася в межах ХАБу «Педагогічна творчість» регіонального проєкту «Освітній технопарк Харківщини – 2030».

Кобзівська гімназія Наталинської сільської ради представила досвід роботи колективу в номінації «Система екологічного виховання в сучасному закладі освіти», презентуючи кращі педагогічні практики сучасних методичних розробок, новітню модель управління закладом освіти, популяризуючи кращі педагогічні здобутки, та нагороджена Дипломом ІІ ступеня.

Вітаємо колектив Кобзівської гімназії з успішною професійною самореалізацією, обміном практики розвитку освіти в громаді!