Щодо закриття всіх кладовищ для відвідування

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 291 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» карантин продовжено до 11 травня 2020 року.
      З метою недопущення масового скупчення людей, регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області прийнято рішення №10 від 23.04.2020 року, яким передбачено ЗАКРИТИ всі кладовища на території Харківської області на період традиційних поминальних післяпасхальних днів для відвідування, крім випадків здійснення поховання померлого з дотриманням протиепідемічних правил.
   Просимо Вас не нехтувати правилами карантину та залишатись вдома. Утримайтесь від походу на кладовища, пом'яніть померлих рідних вдома.
     Сподіваємось на розуміння.
#залишайтесьВдома та будьте здорові.
Будьте відповідальними! Бережіть себе і своїх близьких!