Результати Конкурсу фотографії "Я і моя родина на карантині"

Обрані переможці конкурсу фотографії
«Я і моя родина на карантині»

Напередодні свята Міжнародного Дня сім’ї, Наталинська сільська рада оголосила конкурс фотографій «Я і моя родина на карантині», у якому взяли участь 77 родин нашої громади!
Переможців визначили шляхом онлайн голосування за найбільшою кількістю лайків.

Серед переможців визнано - Домнича Артема, вихованця дошкільного підрозділу та Домнич Анну, ученицю 5-А класу Наталинського НВК, які зі своєю родиною представили цікавий фотоколаж перебування родини на відпочинку та буденного життя під час карантину.
Божко Віру, ученицю 2-Б класу Наталинського НВК, з веселою відео-історією життя своєї родини на карантині.
Панченко Світлану, ученицю 8-го класу Роздольського ЗЗСО І-ІІ ступенів, яка зібрала всю родину, щоб зробити веселу світлину - маму, тата та песика «Каштанчика».

Найбільш активними слід відмітити учнів Попівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, які представили 28 конкурсних робів, заклад був нагороджений подякою.

Переможці отримали нагороди та вітання від Наталинської сільської ради.