Пілотний проєкт онлайн платформи для сільськогосподарських товаровиробників «Державний аграрний реєстр»

Дата: 28.08.2020 17:52

ШАНОВНІ КЕРІВНИКИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТ ТА ГОЛОВИ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ!

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України впроваджується пілотний проєкт онлайн платформи для сільськогосподарських товаровиробників «Державний аграрний реєстр».
Державний аграрний реєстр – це автоматизована інформаційна система збирання, обліку, накопичення, оброблення та надання інформації про виробників сільськогосподарської продукції, з метою реалізації державної аграрної політики, зокрема в частині надання державної підтримки виробникам сільськогосподарської продукції.
Реєстр сприятиме створенню прозорої системи державної підтримки аграріїв, зробить взаємодію між державою та сільськогосподарським виробником доступною та зручною.
У майбутньому, зареєстровані користувачі Державного аграрного реєстру отримають можливість подавати онлайн заявки на участь у державних і регіональних програмах державної підтримки сільського господарства.
Участь у пілотному проєкті дозволить власникам земельних ділянок перевірити коректність даних на землю, виявити помилки в реєстрах і подати заявки на їх виправлення, а також перевірити відповідність даних про майнові права на землю, та за необхідності зареєструвати майнові права на землю.
Відповіді на запитання та форму реєстрації в «Державному аграрному реєстрі» можливо знайти на електронному ресурсі за посиланням: https://www.ar.gov.ua.