У Наталинській об’єднаній територіальній громаді відсвяткували День фізичної культури та спорту

Дата: 12.09.2020 12:37

12 вересня 2020 року відбувся розіграш Кубку Наталинської сільської ради з міні-футболу, присвячений Дню фізичної культури та спорту.
За звання переможця змагалися футбольні команди «Natach team», «Балтика» з села Наталине, футбольна команда «Промінь» з села Кобзівка та селища Дружба, футбольна команда «Мир» з села Попівка.
Відкрили спортивні змагання Наталинський сільський голова Віолета БОРОВСЬКА та почесний Президент благодійного фонду ім. Героя України Гулого І.М. Євген ТРЕТЯКОВ. Привітали спортсменів, тренерів, і всіх, хто веде здоровий спосіб життя та закликали рухатись вперед, фізично розвиватись і підкорювати нові і нові вершини, досягати найкращих результатів та завжди перемагати.
За підсумками гри бронзовим призером стала футбольна команда «Промінь» села Кобзівка та селища Дружба.
Срібні винагороди виборола футбольна команда «Балтика» села Наталине.
Переможцем Кубку стала футбольна команда «Natach team» села Наталине.

Кращим гравцем визнано Андрія Філатова, футболіста команди «Мир» села Попівка.
Грамотою за участь нагородили футбольну команду «Мир» села Попівка.
Футбольні команди Наталинської об’єднаної територіальної громади показали гарну та яскраву гру, а вболівальники отримали масу емоцій та задоволення.