Покладання квітів з нагоди Дня визволення Красноградщини від фашистських загарбників

Дата: 18.09.2020 13:18

19 вересня 2020 року з нагоди Дня визволення Красноградщини від фашистських загарбників відбулися покладання квітів до пам’ятних знаків та братських могил в кожному населеному пункті Наталинської об’єднаної територіальної громади.
Наталинський сільський голова Віолета БОРОВСЬКА вшанувала пам’ять воїнів-визволителів та поклала квіти до Братської могили в селі Наталине.
Делегації трудових колективів, підприємств та організацій, розташованих на території села Наталине, поклали квіти до пам’ятного знаку та згадали подвиг захисників рідного краю.
Ми пам’ятаємо імена героїв-визволителів, які віддали своє життя за мир та спокій рідного краю.